Uzman Grafiker / Gebze - Kocaeli

İş Veren İlanları - Uzman Grafiker / Gebze - Kocaeli Sponsorlu Bağlantılar Uzman Grafiker / Gebze Şehir: Kocaeli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Freehand Mx, Adobe Photoshop,Illustrator, programlarına hakim. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil ...

gebzee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gebzee

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Grafiker / Gebze

Program/Seviye: Freehand Mx, Adobe Photoshop,Illustrator, programlarına hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firmamız gebze'de kurumsal firmalara hizmet vermektedir.
Freehand Mx, Adobe Photoshop,Illustrator,vb. programlarına hakim grafiker arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0505 803 40 46
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Uzman Grafiker / Gebze - Kocaeli - Uzman Grafiker / Gebze - Kocaeli ya da Uzman Grafiker / Gebze - Kocaeli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Uzman Grafiker / Gebze - Kocaeli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap