Uzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Uzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan Sonuçlanmıştır. Teşekkür Ederim. alirarslan isimli üyeden Alıntı Uzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: İyi derece Photoshop - Illustrator ...

alirarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alirarslan(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan Sonuçlanmıştır. Teşekkür Ederim.
Uzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İyi derece Photoshop - Illustrator -In design - Freehand - Corel ve ofis programları

İş deneyimi ve içeriği: Piyasalarda Matbalarda
Kurumsal Kimlik Çalışmaları -Etiket - Katalog -Web sitesi güncellemeleri

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Sakladığım bir arşiv yok maalesef.

İşle ilgili açıklama: 2007'den beri piyasalarda matbaalarda çalıştım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Uzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulUzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulUzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulUzman Grafikerim iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alirarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alirarslan(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2014 #3
İlan Sonuçlanmıştır. Teşekkür Ederim.