Uzman Grafikerim iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Uzman Grafikerim iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. alirarslan71 isimli üyeden Alıntı Uzman Grafikerim iş arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Program/Seviye: Profesyonel ce kullandığım programlar; Photoshop İllustrator İn Desing Freehand ...

alirarslan71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alirarslan71

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Uzman Grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
Profesyonel ce kullandığım programlar;
Photoshop
İllustrator
İn Desing
Freehand
Corel
Ofis programları,

İş deneyimi ve içeriği: Matbaa, Ambalaj, Dijital Kopyalama, Etiket,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Bu Link'den bakabiilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: 20 Yıllık matba deneyimli, 9 Yıllık grafiker'im, İstanbul, Kartal'da oturuyorum, sigara kullanmıyorum,

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Uzman Grafikerim iş arıyorum - İstanbulUzman Grafikerim iş arıyorum - İstanbulUzman Grafikerim iş arıyorum - İstanbulUzman Grafikerim iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alirarslan71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alirarslan71

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2016 #3
İlan sonuçlanmıştır.