Uzman Program Operatörü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Uzman Program Operatörü - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Uzman Program Operatörü Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: photoshop / freehand ileri seviye illustrator / corel / indesign iyi seviye dyna strip orta ve bir ...

Nuvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nuvera

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Program Operatörü

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop / freehand ileri seviye
illustrator / corel / indesign iyi seviye
dyna strip orta
ve bir çok yardımcı programlar

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 5 Sene boyunca baskı, baskıya hazırlık montaj ve tasarım alanında faaliyet gösterip, kendi sektöründe lider firmalarla çalıştım.
Diğer operatörlerden farklı olarak kullandığım programlara ilave plug-in lerle müşterilerden gelen talepleri işin duruma göre şaşırtıcı derecede hızlı teslim edebilmiş ve zaman zaman bunlara ilave olarak baştan sona tasarımını, montajını ve baskısını hazır hale getirip müşterinin taleplerini yerine getirebilmiş durumdayım
Şuan ki amacım uzun bir süre ajansta çalışıp, hem bugüne kadar edindiğim bilgilerden yararlanıp hemde tasarım konusunda kendimi dahada geliştirmek,
sizden gelen mail adresine CV gönderiyor olacağım ilginiz için şimdiden çok teşekkür ederim

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Uzman Program Operatörü - İstanbulUzman Program Operatörü - İstanbulUzman Program Operatörü - İstanbulUzman Program Operatörü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

beyaz reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyaz reklam

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2013 #3
Merhaba bize cv nizi ve iş örneklerinizi yollarmısınız... Görüşebiliriz...

Nuvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nuvera

Baskıcı / İstanbul

Grafiker - İstanbul

Alt 04-03-2013 #4
Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand
Photoshop
İllustrator
İndesign
Corel
Acrobat
Autodesk Maya (3D)
Office

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Uzun süreli çalışabileceğim bir yer arıyorum,
gelen maillere CV göndereceğim ilginiz için teşekkür ederim

E-posta: *********
öneröztürk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

öneröztürk

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-03-2013 #5
lütfen cv gönderiniz *********