Uzman Tasarımcı - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Uzman Tasarımcı - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Uzman Tasarımcı Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: CorelDraw - profesyonel AdobePhotoshop - Profesyonel Cinema4D - iyi AutoCad - orta İllustrator - iyi AdobeAfftereffect - iyi Çalışma Şartları: Tam ...

Uzman Tasarımcı - İzmir
HAKKANEN4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAKKANEN4

Grafiker / İzmir

Uzman Tasarımcı - İzmir

Alt 18-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Tasarımcı

Program/Seviye:
CorelDraw - profesyonel
AdobePhotoshop - Profesyonel
Cinema4D - iyi
AutoCad - orta
İllustrator - iyi
AdobeAfftereffect - iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama:

AĞırlıklı olarak son 5 yıldır açıkhava reklamcılığı ile uğraştım
Masaüstü yayıncılıkda da yeterli tecrübe ve bilgim vardır.
İşin tasarımından baskı ve montaj aşamasına kadar takibat yeteneğim vardır.
Portfolyom ekdeki adresdedir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Uzman Tasarımcı - İzmir - Uzman Tasarımcı - İzmir ya da Uzman Tasarımcı - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Uzman Tasarımcı - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..