Üzüm Afişlerine Devam...

Afiş Tasarımı - Üzüm Afişlerine Devam... ...

Üzüm Afişlerine Devam...
emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Üzüm Afişlerine Devam...

Alt 18-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

A4 ölçulerinde Yurt Dışında Paletlerin Üzerine Yapıştırılacak Afiş Çalışmam.

Üzüm Afişlerine Devam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o sepetin kenarı neden silinmiş kötü duruyo.. üzümler diğer çalışmana göre daha canlı seçmişsin.. paletlerin üzerine yapışacağı için dış kontür renkler ii bence eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 18-08-2008 #3
işçilik anlamında yetersiz yerler var onun dışında renk seçimin hoşuma gitmedi.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

Alt 18-08-2008 #4
sepet konusunda freedesing'e katılıyorum sepetin yarısını silmen pek hoş olmamış, bence sepeti bütün olarak birazdaha küçültüpte köşeye koyabilirdin yada yarısı görünsün istiyorsanda silmek yerine sepetin küçük bi kısmını çalışmanın dışında bırak yarısı kenardan görünüyo gibi olabilir bence bide öyle dene
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-08-2008 #5
hehe sultaniye cekirdeksiz Üzüm Afişlerine Devam... daha basarılı olunabilir....
Bu mesajdan alıntı yap

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2008 #6
hehe sultaniye cekirdeksiz Üzüm Afişlerine Devam... daha basarılı olunabilir....
yoo bunlar fransız uzumu Üzüm Afişlerine Devam... internettten buldum Üzüm Afişlerine Devam... sebetli bi üzüm bulamadıgımdan dolayı bu sebeti kullandım ve uzum sebetinin sildigim taraflarında renkler cok karmasıkdı ve uzumsuz alan cokdu ben burda uzumu on plana cıkarmak istedim ve en onemlisi musteri sadece beyaz uzum istiyordu ama fotorafda ki kompizosyonu bozmamak için diger kırmızı uzume dokanmadım. yorumlarınız için tşk ler daha baska yapılabilecek şeyler varsa goruşlere acıgım kötu olmuş veya iyi olmuş deilde daha nasıl guzel olur fikir verici yorumlar yaparsak sevinirim Üzüm Afişlerine Devam... bu arada daha önce paylaştıgım tasarım basıldı ve rus ya yoluna koyuldu musteri cok begendi gelecek sene ki işin sozunu aldık Üzüm Afişlerine Devam...
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 18-08-2008 #7
yoo bunlar fransız uzumu Üzüm Afişlerine Devam... uzumsuz alan cokdu ben burda uzumu on plana cıkarmak istedim ve en onemlisi musteri sadece beyaz uzum istiyordu
fransada sultaniye cekirdeksiz yetiştirildigini sanmıyorum Üzüm Afişlerine Devam... bak afiste HONAZ SULTANİYE yazıyor...sultaniye beyaz üzüm cesididir eger kırmızı üzümü koyarsan bana göre abes kaçar....söyle düşün krmızı şarap afişinde beyaz şarapın olması gibi birsey...boş alanları asma yada yaprakllarla doldurabilrisin...saugılar
Bu mesajdan alıntı yap
sea 07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sea 07

Grafiker / Antalya

Alt 18-08-2008 #8
renkler birbirine gitmemiş logo hiç iyi durmuyor üzümlerin yanında limon gibi birşey var yarısı silinmiş yarısı silinmemiş çalışmada canlılık yok çok donuk kolay gelsin.........
Bu mesajdan alıntı yap

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2008 #9
güzel kardeşim fransada çekirdeksiz üzüm yetiştirilmiyor die bişeymi var Üzüm Afişlerine Devam... fransız da ölesine demiştim Üzüm Afişlerine Devam... bu arada boş yerlere uzum yaprak felan koysam cok karışık olmazmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afişlerine, devam, üzüm