UZUN ARADAN Sonra :)

Karakalem - UZUN ARADAN Sonra :) Sponsorlu Bağlantılar Uzun süredir 5 sene kadar çizmiyodum fakat ufak ama kendi içinde dev bi umutla çizime yöneldim her ne kadar o dev umut üzerime yıkılsada Yine de bu benim ...

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir 5 sene kadar çizmiyodum fakat ufak ama kendi içinde dev bi umutla çizime yöneldim her ne kadar o dev umut üzerime yıkılsada UZUN ARADAN Sonra :)
Yine de bu benim için bi işaret oldu.. Insan isteyince, geçmişte enkazların altında da olsa bu ona engel olmuyomuş UZUN ARADAN Sonra :) Evet 5 senedir çizmiyodum 2 hafta önce kursa qittim bundan 3 ay once 4 - 5 çizim yaptım siteye de koymuştum hatta ama o qün bıraktım şimdi 2 hafta oldu kursa qidiyorum ve hızlı ilerlediğim söyleniyo hocalar tarafından UZUN ARADAN Sonra :).. Allah izin verirse inşAllah bu sene yetenek sınawını kazanıcam..

Bunlarda paylaşmak istediğim yolun başından 5 - 6 karalama UZUN ARADAN Sonra :) Eminim bi ton hata vardır. Dediğim gibi kursa yeni başladım henüz UZUN ARADAN Sonra :) Malzemelerin bile adını yeni öqreniyorum . .

- Magazin Dergisinden

- Deniz Akkaya, Dergiden

- Çizimin sırları kitabından

- Evden

- Evden

- Evden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hedeflerin doğrultusunda ilerlemene sevindim.Evet ufak tefek hataların var ama zamanla onlarda senin azimine yenik düşücektir.Önünde kocaman paslı,kilitli bir demir kapı var ve anahtarı senin elinde zorda olsa o kapının kilidini açıp araladığında seni bambaşka bir hayat kucaklayacak.Sansın bol olsun emeğine sağlık teo...
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-03-2009 #3
Aradan zaman geçmesine rağmen umutların var. Umarım istediğin yerde olursun. Biraz azim...

Çalışmalarına gelince :smile:

1. ve 2. çalışmanda hata göremedim üzerinde biraz daha çalışmanı öneririm.
2. çalışmandaki kumaş deseni iyi duruyor. Gölgeleri biraz daha belirgin yaparsan daha iyi duracaktır.
4. Resim tam görünmüyor.
5. Resim bir şampuan kutusu. Çizim doğru gibi...
Gölgelerinle 3 boyut kazandırırsan daha iyi olacak

Son resmi pek anlayamadım açıkçası

Emeğine sağlık Teocum
Bu mesajdan alıntı yap
burcu1983 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcu1983

Hiç Biri

Alt 06-03-2009 #4
teoman gayet güzel başarılı UZUN ARADAN Sonra :) inş ilerde daha iyisi olur..
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2009 #5
damla1 saol bitanem UZUN ARADAN Sonra :) evet son anda fikrim değişti hedeflere doğru rötar yaptım . .
qüL'm snde saol şkr . . önerilerin içinde teşk UZUN ARADAN Sonra :) son resimde kasanın üstünde bi bez wardı onu çiziodum UZUN ARADAN Sonra :) kasayı belli edememişim UZUN ARADAN Sonra :)
burcu teşk. inş. öle olur . . UZUN ARADAN Sonra :)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
azim, cizim, karakalem