Uzun donemli calisicak freelancer - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Uzun donemli calisicak freelancer - Türkiye Geneli ...

nurofen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurofen

Webmaster / Yurtdışı

Alt 28-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun donemli calisicak freelancer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Spor ve iddaa icerikli sitelerimiz icin cesitli boyutlarda gorseller yaptirilacaktir.

Ucret haftalik odenecek olup uzun sureli calisma arkadaslari aranmaktadir .

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Uzun donemli calisicak freelancer - Türkiye GeneliUzun donemli calisicak freelancer - Türkiye GeneliUzun donemli calisicak freelancer - Türkiye GeneliUzun donemli calisicak freelancer - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tahirvanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tahirvanli

Grafiker / Ankara

Alt 28-08-2014 #3
Mail Atiılmıştı. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
dewilcat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewilcat

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2014 #4
Mail atılmıştır
Bu mesajdan alıntı yap
bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2014 #5
Merhaba,

Biraz kendimden bahs edim :

ODTÜ'de Mastır yapıyorum. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2005'den beri farklı tasarım işleriyle uğraşıyorum. Afiş, Katalog, Broşür, Kartvizit, Pano, v.b. tasarımları yanında, 3 boyutlu modelleme, render işleri ve ayı zamanda video edit ve animasyon işleri artı website tasarım işleri yapıyorum. Özetisi sizin reklam işlerinizi alıp sonuna kadar götürmek imkanım var. Yaptığım tasarımlarda bir tek program kullanması çok iyi seviyede olması yeterli değil, tasarım prinseplerinde uyguluyorum. Website tasarım ise grafik tasarım işleri ile beraber arama motorlarına uygun bir site olması için gereken programları kullanarak yapıyorum. Magazin ve Kitab tasarımların Adobe inDesign kullanarak dünyada güncel tasarım şekilde hazırlıyorum. 2012'de ODTÜ Biligisayar Oyunları Teknolojileri bölümünü kazandım ve şuanda mastır yapıyorum. İngilizcem çok iyi, TOEFL iBT sınavında 86 aldım ve bilgisayar işlerimle beraber İngilizce öğretmenliğide yapıyorum. İngilizce öğretmeni olarak İranda 3 yıl ve Türkiyede 2 yıl tecrübem var.

Email :
Telefon : 0534 513 16 40
Bu mesajdan alıntı yap
brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-10-2014 #6
is yaptirilip, odemesi gelmeyen ilandir. bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap
lutfullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lutfullah(35)

Grafiker / Denizli

Alt 22-10-2014 #7
Merhaba 2004 Balıkesir üniversitesi grafik mezunuyum .4 yıl kendi ajansımin işletmeciliğini yaptım suan home ofis seklinde çalışıyorum. Is konusundaki tecrübelerimi sizin İşlerinize yansitmak isterim .iyi çalışmalar .
Bu mesajdan alıntı yap
SAVAS89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SAVAS89(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2014 #8
mail atıldı
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 28-10-2014 #9
is yaptirilip, odemesi gelmeyen ilandir. bilginize.
haftalık ödeme yapmak istemesinden belli zaten ciddi olsa anında ödeme yapar, bu kadar kişi nasıl başvuru yapıyor anlamadım ya arkadaşlar hiç mi şüphelenmiyorsunuz freelance çalışmada haftalık aylık ödeme mi olur Uzun donemli calisicak freelancer - Türkiye Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
melodikam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melodikam(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2014 #10
Merhaba mail attım size

iyi çalışmalar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları