Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli ...

Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli
candide2023 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

candide2023

Webmaster / Ankara

Alt 29-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir web projemiz için grafik-web tasarım uzmanı arıyoruz.

İnternet sitesi projesi büyük bir proje, o nedenle tasarıma ayırdığımız bütçe de oldukça iyi.

İşi alacak olan kişi sitenin tüm tasarımından sorumlu olacaktır.
Proje bazlı başlayacak olan bu işin daha sonra parttime ve ful time bir işe dönüşme olasılığı da vardır.

Aradığımız özellikler klasik,

- corel ya da photoshop tarzı bir resim işleme programı kullanabilen
- logo, ikon tasarlayabilen,
- mobil uygulamalara aşina, akıllı telefon kullanan (mobil için de tasarım gerekecek),
- html, css bilgisine sahip,
- sade ve şık tasarımlar yapabilen (kişiden kişiye değişir biliyorum sadelik ve şıklık, ancak bi ekşi sözlük tasarımından ziyade aradığımız facebook, twitter vb. işlevsel, gözü yormayan tasarım),

işi alacak kişiyle öncelikle yüz yüze görüşülecektir. Bu nedenle ikamet olarak Ankara olması tercih edilir (diğer iller de olabilir ancak Ankara olsa daha iyi olur).

İş verilirken referanslara özellikle dikkat edilecektir.

Başvuru için, aşağıdaki e-posta adresimize eğitim durumunuz, yaşınız,
web ve grafik tasarım
referanslarınızı göndermenizi rica ediyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli - Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli ya da Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Uzun soluklu bir web projemiz için web-grafik tasarımcısı arıyoruz - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..