Uzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Uzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Uzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Adobe illüstration çok iyi derece Adobe Photoshop çok ...

Uzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye Geneli
iremonay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iremonay

Grafiker / Ankara

Alt 06-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe illüstration çok iyi derece
Adobe Photoshop çok iyi derece
Adobe İndesign iyi derece
Adobe After Effect orta derece
Adobe Premiere pro orta derece
Adobe Lightroom orta derece

İş deneyimi ve içeriği: Linkten Cv me ulaşabilirsiniz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: behance.net/iremonay

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Uzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye GeneliUzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye GeneliUzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye GeneliUzun Süreli Grafik Tasarım / Sosyal Medya / İllüstratör iş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
iremonay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iremonay

Grafiker / Ankara

Alt 05-01-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap