Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: grafik programlarından en az brini iyi seviyede bilmek; web tasarım konusunda deneyimi olan ...

Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli
taytekmurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taytekmurat

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-04-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: grafik programlarından en az brini iyi seviyede bilmek; web tasarım konusunda deneyimi olan

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: kurumsal kültürümüzü ve vizyonumuz her seferinde anlatmanın mümkün olmadığından uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arkadaşa ihtiyacımız var. Arayışımız grafik programlarını iyi kullanabilen operatör değil yaratıcı fikirler geliştirebilen grafiker arkadaşlardır. tüm çalışmalarımız bilgisayar ortmında kullanılacağından baskı çalışmalarımız olmayacaktır. çalışmalarımız sadece kurumsal tanıtımla sınırlı olmayıp çevre kültürünün gelişimi konularında sosyal sorumluluk projelerimizide kapsamaktadır. Ekonomik kazancın yanısıra Çevre kültürünün gelişiminde katkı sağlamaktan heyecan duyacak arkadaşlarımızla tanışmaktan menun oluruz

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-04-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliUzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliUzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye GeneliUzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

desperato01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desperato01

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 12-04-2017 #3
Mail atıldı
yagmurlal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmurlal

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2017 #4
Merhaba

Uzun zamandır reklam sektöründe grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Yaşar Holding, Karcher, Hyundai, Citroen, İZSU gibi firmaların kurumsal ilan, faaliyet raporu, katalog ve broşür çalışmalarını hazırladım. Konunuzla ilgili olarak doğa ve çevreye duyarlı bir insanım atık yağları kesinlikle dökmem Uzun vaadede birlikte çalışabileceğimiz freelance grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli Çöpleri genelde muhteviyatına göre ayırmaya özen gösteririm. Adobe Photoshop, illustrator, indesign programlarını kullanıyorum. Yaratıcılık kısmını ise referans işlerimle sizin takdirinize bırakmayı tercih ediyorum. Yazılım bilgim yok ancak pek çok sitenin tasarımını hazırladım, banner çalışmaları yaptım. Sosyal medya takibi yapıyorum.
Birlikte çalışabilmek ümidiyle
Seçil Durusoy *********