Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor

Graficafe - Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhabalar...
Umarım bu konu reklama girmiyordur :S Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
Ama tamamen iyi niyetle; ihtiyacı olan arkadaşlar olabileceğini düşündüğüm için ekliyorum...
Hatalıysam affola...

İsteyenler de net üzerinden yapılacak sınavla sertifika alabilecekmiş...

Vatan gazetesi ve MedyaSoft işbirliği ile bir kampanya oluşturulmuş. Medya Soft’un hazırlamıs olduğu Grafik ve Web Tasarım eğitim setinden birini almak isteyenler 29 Kupon biriktirecek , iki seti birden almak isteyenler ise 49 Kupon biriktirmek zorunda.

Set 1 İçeri Şu Şekilde :

4 kitap ve İnteraktif Eğitim DVD’si. Adobe Photoshop CS4, Adobe Illustrator CS4, Adone InDesign CS4, Adobe Acrobat 9 eğitimlerini olacağı pakete sahip olmak için 29 kupon biriktirmeniz gerekecektir.

Set 2 İçeri :

Kitap ve İnteraktif Eğitim DVD’si. Adobe Flash CS4, Adobe Dreamweaver CS4, Adone Fireworks CS4 eğitimlerin olacağı pakete sahip olmak için 29 kupon biriktirmeniz yeterlidir.
Set 1 ve Set 2 yi aynı anda almak isterseniz biriktirmeniz gereken kupon sayısı 49 olarak belirlenmiş durumda.

Setler elinize geçtikten sonra 2 aylık bir çalişma süreniz var daha sonra internet üzerinden gireceğiniz sınavla Maya Soft’tan başarı sertifikası alabileceksiniz.
Bu sertifika tabikide bu programları mükemmel şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelmiyor.

Herkese başarılar

-Alıntıdır-
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
canım inanırmısn bende tam bu konuyu açmak için girdim buraya sen benden önce davranmışsın bende dün gece reklamlarda yakaladım ve hemen bir vatan aldım az önceVatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
ben sırf öğrenmek için aldım sertifikaya bizim meslekte bakanı hiç görmedim daha ama bunlar hazine değerinde benim gözünde diyebilirm.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2010 #3
canım inanırmısn bende tam bu konuyu açmak için girdim buraya sen benden önce davranmışsın bende dün gece reklamlarda yakaladım ve hemen bir vatan aldım az önceVatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
ben sırf öğrenmek için aldım sertifikaya bizim meslekte bakanı hiç görmedim daha ama bunlar hazine değerinde benim gözünde diyebilirm.
:giggle:
Bende gece gördüm hemen ekledim Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
2 seti birden alacağım bencede hazine bunlar Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
İyiki arama yaptırmışsın :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #4
aynen aynenVatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 07-03-2010 #5
Kendi düşüncelerimide eklemek isterim böyle güzel bir konuyaVatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor Evet reklamı bende izledim ama yanlış olan birşeyler var sanki reklamda işsizliğe çare olduğunu ve kolunuza altın bir bilezik'ten bahsediyordu günümüzde zaten herkez bu mesleğe gözünü dikmiş durumda ve şu günlerde Türkiye'nin nerdeyse %40 oranı ya photoshop biliyodur yada webmasterim diyen insanlar çok ama kim ne kadar ne yapabiliyor tartışılır.

Galiba bu mesleğin çılkını çıkartmaya çalışanlar sayesinde Türkiye'de her önüne gelen her işi yapabilecek ama ne kadar yapacak ne kadar saçma sapan bişey arkadaşlar farkında değilmisiniz gazeteyle kuponla ders dağıtılması ve bu iş imkanı olarak insanlara reklam yapılması yanlışları görmezlikten gelmekten vazgeçin artık arkadaşlar işinize gücünüze sahip çıkın!
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-03-2010 #6
Sn. gizli'ye katılmamak mümkün değil.. Gazete, kampanyalarla tirajını ve dolayısı ile reklam gelirlerini artıracak. Sponsor firma adını ve faaliyetini duyuracak..

Hani denir ya; kumarbazlar kaybeder, kazanan daima kumarhanecidir.. Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor

Piyasa allak bullak olmuş kimin umurunda?

Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirmeleriniz için.
Bu mesajdan alıntı yap
Gul_Hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gul_Hayat

Hiç Biri / İstanbul

Merhaba

Alt 07-03-2010 #7
:giggle:
Bende gece gördüm hemen ekledim Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
2 seti birden alacağım bencede hazine bunlar Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
İyiki arama yaptırmışsın :giggle:

Bana da dün kardeşim gösterdi internetten, bugün detayları incelemek için google da aratırken burası da çıkınca önce buraya bakmak istedim Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor Başka bir ülkede , kendi milletinden birine rastlamak gibi bişey Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor)
Bende alacağım her iki seti de. Mutlu günler
Bu mesajdan alıntı yap

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #8
Kendi düşüncelerimide eklemek isterim böyle güzel bir konuyaVatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor Evet reklamı bende izledim ama yanlış olan birşeyler var sanki reklamda işsizliğe çare olduğunu ve kolunuza altın bir bilezik'ten bahsediyordu günümüzde zaten herkez bu mesleğe gözünü dikmiş durumda ve şu günlerde Türkiye'nin nerdeyse %40 oranı ya photoshop biliyodur yada webmasterim diyen insanlar çok ama kim ne kadar ne yapabiliyor tartışılır.

Galiba bu mesleğin çılkını çıkartmaya çalışanlar sayesinde Türkiye'de her önüne gelen her işi yapabilecek ama ne kadar yapacak ne kadar saçma sapan bişey arkadaşlar farkında değilmisiniz gazeteyle kuponla ders dağıtılması ve bu iş imkanı olarak insanlara reklam yapılması yanlışları görmezlikten gelmekten vazgeçin artık arkadaşlar işinize gücünüze sahip çıkın!
söylediklerinizde haklısınız yanlış amaçla yapılan saptırılmış bir reklam. Kaç kişi sertifika için yapar bunu bilmiyorum ama iyi niyetle gelişim amacıyla kullanılırsa iyi sonuçlara varılır ama tabiki kaç kişi bu niyetle kullanır bu çelişkiliVatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2010 #9
Arkadaşlar düşüncelerinize katılıyorum...
Ben reklamı TV de izleyemedim; bana gece eşim söyledi bende netten baktım reklamı buldum ve siteye ekledim.Yani nasıl bir amaçla yapıldığını bilmiyorum.
Ben sadece evlerimizde arşiv niteliğinde bulunabilecek yada yeni öğrenen arkadaşlara yardımcı olabileceğini düşündüğüm için ekledim...
Yoksa tabi ki kimsenin sertifika peşine düştüğü yok...
Zaten konumada bakarsanız, sertifika almanın öğrenmek olmadığı açık bir şekilde belirtilmiştir.
İlginiz için çok teşekkür ediyorum Vatan Gazetesi Web ve Grafik Tasarım Seti Veriyor
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-03-2010 #10
Vay canına hemen alayım :P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları