vatanebe 180c baskı makineminizde, siyah kafalar diğer kafalardan 1 pas önce basıyor

Dijital makineler - vatanebe 180c baskı makineminizde, siyah kafalar diğer kafalardan 1 pas önce basıyor ...

vatanebe 180c baskı makineminizde, siyah kafalar diğer kafalardan 1 pas önce basıyor
feym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feym

Grafiker / Hatay

Alt 25-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

vatanebe 180c baskı makineminizde, siyah kafalar diğer kafalardan 1 pas önce basıyor.kalibarasyon ayarı yapıtğımızda hepsi normel olarak baskısını yapıyor,fakat test modundan cıkartıp baskı moduna gectiğimizde(3-4 pas) siyah kafalara yine aynı şekilde 1 pass önde başlıyor. programı yeniden kurduk,başka pcde denedik,yeniden kalibre ,kabloyu değiştirdik yaptık fakat sonuç aynı siyah kafalar baskı modunda 1 pass önden başlıyor. yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuNc(25)

Webmaster / İzmir

Alt 25-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
acil Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
feym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feym

Grafiker / Hatay

Alt 25-05-2009 #3
bu arada bir şey daha farkettim makinaya kalibre ayarlarını upload ediyorum, fakat makinadan kontrol etmek için download ettiğimde karşıma benim ayaralrımdan farklı ayarlar cıkıyor. yani makinaya upload edememe sorunu cıktı şimdi karşıma. bu sorunumu acıklarmı, acıklarsa bunu nasıl cözerim
Bu mesajdan alıntı yap