İş ve Eleman arayanlar a fırsat..

Forum Hakkında - İş ve Eleman arayanlar a fırsat.. ...

Konu Kapatılmıştır
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 24-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yönetimin dikkatine ; Üstadlar türkiye de ciddi bir açığı kapayacağına inandığım foruma elimden geldğince önem veriyorum.. Mutlaka hergün 3 kez ziyaret ederim.. bana göre eksiği yok fazlası var amaaaa ! msn adresime günlük 1-2 kişi " abi grafiker ihtiyacı olan tanıdığın varmı" türünde yurt içinden ve dışından msn geliyor.. Ciddi anlamda iş arayanlar yada iş verenler burada birleştirilebilir.. Bu konu hakkında bir bölüm açar isek en azından buraya yönlendirmiş olurum.. Dolayısı ile hitimiz artar ve alexa da hızla yükselişe geçeriz ve insanlara faydamız olur..

Bu mesajım kurallara uygunmu bilmiyorum.. Sadece teklif
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 24-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet bu konu yönetimdede gündeme geldi. En yakın zamanda buna benzer bir kategorimiz olucak.
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2007 #3
çok iyi olur valla İş ve Eleman arayanlar a fırsat..
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2007 #4
Evet ya forumun tek eksiği bu bence... Hatta freelance iş fırsatları da verilebilir. Kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum buna =)

merhaba

Alt 04-08-2007 #5
iş ve eleman duyuruları buradan izlense ne güzel olur hepimiz için faydalı olduğunu düşünüyorum
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 04-08-2007 #6
bu konu yönetim toplantısında ele alınacak ve gereken çalışmalar yapılacaktır GÖKHAN TEKİN'inde dediği gibi bu kategori düşünülenler arasında..

saygılar.
Konu Kapatılmıştır

Tags
grafiker arayanlar, grafiker arayan, eleman arayanlar, a firsat, grafiker is, is ve eleman