Vektör Çizimi Yapmak

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Vektör Çizimi Yapmak Sponsorlu Bağlantılar Selam Vektör çizimi yapmak istiyorum. Yani Normal bi fotoğrafı çizgi film gibi gözükmesini istiyorum . Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi varmı :smile: Çok aradım bulamadım aradığım şeyi. ...

Vektör Çizimi Yapmak
Milestone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Milestone

Fotoğrafçı / Eskişehir

Dosya16

Vektör Çizimi Yapmak

Alt 18-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam Vektör çizimi yapmak istiyorum. Yani Normal bi fotoğrafı çizgi film gibi gözükmesini istiyorum . Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi varmı :smile: Çok aradım bulamadım aradığım şeyi. Lütfen yardım edin :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 19-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illustrator
Bu mesajdan alıntı yap
SHOPRAMAZAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHOPRAMAZAN(27)

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Alt 13-01-2011 #3
İllustrator un bulunmuş olduğumuz sitede Görsel eğitim PART ları var. İndirip oradan izleyebilrsin.
Bu mesajdan alıntı yap
muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-01-2011 #4
öncelikle bunu photohop ta comicbook action diye aratıp hazır efekt action ını bulabilirsiniz ve tek tuşla yaparsınız. action ı bilmiyorsanız biraz arştırın. ikincisi ise illustrator da live trace var. bu da garşp bir deneyim olur photo with hight fedility dersiniz. ama sonuç sadece vectörel olur. sizin istediğiniz çizhi film efektini photohoptaki comic book adındaki action dan başkası zor verir.
Bu mesajdan alıntı yap