vektör dosyalar açılmıyor

Vektörel - vektör dosyalar açılmıyor Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar benim çoğu zaman yaşadığım problemi sormak istiyorum bazen ineternettern vektörel ai ,eps gibi dosyalar indiriyoruz bazı dosyaları saatler beklememe rağmen corelde açılmıoyr bunun sebebi ve çaresi ...

bhfo38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhfo38

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar
benim çoğu zaman yaşadığım problemi sormak istiyorum
bazen ineternettern vektörel ai ,eps gibi dosyalar indiriyoruz
bazı dosyaları saatler beklememe rağmen corelde açılmıoyr bunun sebebi ve çaresi nedir acaba..şimdiden çok tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 18-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Versiyon uyumsuzluğunda dolayı açılmıyor. İlgili dosyayı İllustrator de açıp düşük versiyon kaydedin. O şekilde corel de açabilirsiniz. Ya da pdf yapıp corele atın sorun kalkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
bhfo38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bhfo38

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-08-2012 #3
Illüstratör nedir ve versiyonunu nasıl düşürebilirm
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 23-09-2012 #4
Illüstratör nedir ve versiyonunu nasıl düşürebilirm
Illustrator ai dosyaları açan program. AI=Adobe Illustrator. Aynı zamanda eps, pdf vb vektör tabanlı programları da açabilirsiniz. Açtıktan sonra save as deyip açılan pencereden Illustrator 8 seçip dosyayı kaydedin. Corel x3 den itibaren bütün corel formatlarında açılır. Yine sorun çıkarsa save as tan pdf yada eps yapıp deneyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap