vektör düzenleyici

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - vektör düzenleyici ...

vektör düzenleyici
eemcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eemcan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya23

vektör düzenleyici

Alt 26-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu görsel bir vektör illüstrasyonudur ve çözünürlük kaybı yaşanmadan herhangi bir boyuta ölçeklendirilebilir. Bu görsel, bir .eps dosyası olarak indirilecektir. Bu dosyayı kullanmak için Adobe Illustrator gibi vektör düzenleyici bir programa ihtiyaç duyacaksınız.

mrb grafiker değilim evde ufak tefek doğum günleri için afiş magnet vs tasarlıyorum photohop için hazır brush ındırmek ıstedım görsel olarak asagıdakını tercih ettim yalnız yukarıdakı gıbı bir yazı cıktı yardımc olabilir misiniz lütfen?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eemcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eemcan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu görsel bir vektör illüstrasyonudur ve çözünürlük kaybı yaşanmadan herhangi bir boyuta ölçeklendirilebilir. Bu görsel, bir .eps dosyası olarak indirilecektir. Bu dosyayı kullanmak için Adobe Illustrator gibi vektör düzenleyici bir programa ihtiyaç duyacaksınız.

mrb grafiker değilim evde ufak tefek doğum günleri için afiş magnet vs tasarlıyorum photohop için hazır brush ındırmek ıstedım görsel olarak asagıdakını tercih ettim yalnız yukarıdakı gıbı bir yazı cıktı yardımc olabilir misiniz lütfen?
vektör düzenleyici
Bu mesajdan alıntı yap