vektor portre

İllüstrasyon Çalışmaları - vektor portre Sponsorlu Bağlantılar illustrator cs3 ile çizdim... şaçlardan hangisi daha iyi olmuş sizce... bide saç çizmek için önerilerinizi bekliyorum yardım ederseniz çok sevinirim.... ben pek beceremiyorumda......

vektor portre
cisil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

vektor portre

Alt 27-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustrator cs3 ile çizdim... şaçlardan hangisi daha iyi olmuş sizce... bide saç çizmek için önerilerinizi bekliyorum vektor portre yardım ederseniz çok sevinirim.... ben pek beceremiyorumda...
vektor portre
vektor portre
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çisil, gerçekten başarılı ve çok güzel çizim (Alttaki resimdeki saçlar daha iyi).. Ama bu kadar güzel çizime neden öyle dümdüz renklerden oluşan bir arka fon? Çizim güzel olduğu kadar arkaplan da çok önemli.. Genelde arkadaşların yaptıkları şey bu; çizime çok önem vermek, çok güzel çizmek ama arkaplan'ı önemsemeden es geçmek.. Arkaplan güzel olsa 10 üzerinden 10 diyeceğim ama diyemiyorum...

Çizimine harcadığın emeğe böyle basit bir arkaplan yakışmamış.. Bu yüzden bence daha güzel, çalışmanın arkasına uygun, çalışmaya hitaben bir arkaplan yapsan daha güzel olur kanısındayım.. Hatta arkaplan'ı bembeyaz bıraksan bile daha güzel görünürdü.. Çünkü kızın arkasındaki renk karmaşası ve düz çizgiler kıza dikkatimizi vermemize engel oluyor ve göze batıyorlar..

Çizim olarak dediğim gibi başarılı..

Eline sağlık Çisil...
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 27-02-2009 #3
Çisil, gerçekten başarılı ve çok güzel çizim (Alttaki resimdeki saçlar daha iyi).. Ama bu kadar güzel çizime neden öyle dümdüz renklerden oluşan bir arka fon? Çizim güzel olduğu kadar arkaplan da çok önemli.. Genelde arkadaşların yaptıkları şey bu; çizime çok önem vermek, çok güzel çizmek ama arkaplan'ı önemsemeden es geçmek.. Arkaplan güzel olsa 10 üzerinden 10 diyeceğim ama diyemiyorum...

Çizimine harcadığın emeğe böyle basit bir arkaplan yakışmamış.. Bu yüzden bence daha güzel, çalışmanın arkasına uygun, çalışmaya hitaben bir arkaplan yapsan daha güzel olur kanısındayım..

Eline sağlık Çisil...
tesekkür edrim vektor portre yaa ben sıkılıyorum arka plan çizerken :=) bende anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #4
Saç çizimi konusunda hemen bir derss açıyorum. photoshop dersleri bölümünde olacak vektor portre
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #5
çok güzel bi çalışma olmuş çok beğendim ben
saçlara bakıncada sanki alttaki daha gerçekçi gibi görünüyo
başarılarr...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-02-2009 #6
Selam..Boyun kısmındaki beyaz askı dikkat çekici tekrar elden geçirmelisin..
Ama genellemede gerçekten büyük emek var..Rebrik ederim..Mouse ile gerçekten zorlu iş..Tablet e geç artık..:P
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #7
Cisil saç çizimi.. buyrun.. :blush:
Bu mesajdan alıntı yap
grfk_esi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfk_esi

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #8
illüstoru yukledım bı turlu beceremıorum ya kullanma klavuzunu arıyorum ıng cııkıor hep turkcesını de bulamadım yardım edersenız sevınırım vektor portre
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2009 #9
illüstoru yukledım bı turlu beceremıorum ya kullanma klavuzunu arıyorum ıng cııkıor hep turkcesını de bulamadım yardım edersenız sevınırım vektor portre
vektor portre kullanma klavuzu :giggle: öyle birşey olduğunu sanmıyorum. internette dersler var onlara bakın bence. sitemizde de bu program hakkında bir bölüm açılmış. orayı da incelemelisiniz..
Bu mesajdan alıntı yap

cisil(31)

Grafiker / Eskişehir

Alt 27-02-2009 #10
Cisil saç çizimi.. buyrun.. :blush:
tesekkür edrim çok faydalı olacak vektor portre
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları