vektör

Folyo kesim - vektör Sponsorlu Bağlantılar slm arkadaslar ben aranızda cok yenıyım belki konuyu yanlış yere acıyorum ama benım bir isteğim olucak 60 lık bi plotter aldım corelde calısıyorum ufak ufak öğrendim ama benım ...

vektör
guner38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guner38

Bilg. Teknikeri / Kayseri

vektör

Alt 22-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaslar ben aranızda cok yenıyım belki konuyu yanlış yere acıyorum ama benım bir isteğim olucak 60 lık bi plotter aldım corelde calısıyorum ufak ufak öğrendim ama benım vektöre ihtiyacım var hayvan figürleri değişik firgürler lazım orjinal corel değil kullandığım o yuzden elimde yok nette arastırdım ama bulamadım sizden ricam bulabileceğim yerler varmı yada satıan bi yer varmı yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skarakose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skarakose(44)

Hiç Biri / İstanbul

Hoşgeldiniz.

Alt 22-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle foruma hoş geldin.

bende buradan çok fazla şey öğreniyorum. Forumda arattırırsan yüzlerce belkide binlerce vektörel çizimlere ulaşabilirsin.

Örnek: otomobil parçaları (vektörel)
Bu mesajdan alıntı yap
stickerizm_ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stickerizm_ir

Baskıcı / İzmir

Alt 01-11-2010 #3
ARAMA SEKMESİNE TIKLIYORSUNUZ YADA AYAĞINIZA ONUDA GETİRELİM
http://www.grafikerler.net/arama/
DAHA SONRA '' VEKTÖR '' YAZIYORSUNUZ HEMEN ALTINDAN '' MESAJ BAŞLIKLARINDA ARA '' YI SEÇİYORSUNUZ BİR KERE ENTER A BASIYORSUNUZ MİLYON TANE VEKTÖR ÇIKIYOR
Bu mesajdan alıntı yap