Vektörel Çizimi Aktif Font Haline Getirme

Illustrator - Vektörel Çizimi Aktif Font Haline Getirme Sponsorlu Bağlantılar Şimdi arkadaşlar öncellikle merhaba; Konuyu doğru yeremi açtım, başlığı düzgün yazdımmı bilmiyorum Sormak istediğim husus şudur; Kendim Illustrator yardımı ile bir font çizdim, bunu yaparken geniş bir araştırma ...

FancyDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FancyDesign

Grafiker / Sakarya

Alt 21-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi arkadaşlar öncellikle merhaba;

Konuyu doğru yeremi açtım, başlığı düzgün yazdımmı bilmiyorum Vektörel Çizimi Aktif Font Haline Getirme

Sormak istediğim husus şudur; Kendim Illustrator yardımı ile bir font çizdim, bunu yaparken geniş bir araştırma yapmamıştım ve biraz karmaşık bir konuymuş bu .TTF exportlamak. Bir kaç site buldum lakin benim işimi görebilecek kapasitede değillerdi.

Bu vektörel çizimi nasıl aktif bir yazı tipi haline getirebilirim. Kolay bir yöntemi varmı? Ve ya dikkat etmem gereken hususlar nelerdir. Yardımcı olabilecek arkadaşlar olduğuna inandığımdan dolayı buraya yazma gereği hissettim. Tabiki Google'da aradım biraz araştırdım ama daha çok kafam karıştı. Birebir bana yardımcı olmasa bile bilgi vericek bir insan arıyorum.

Herkese iyi çalışmalar, Kolay Gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selcuksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuksa

Grafiker / Adıyaman

Alt 06-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fontlab Studio programı tam bu iş için yapılmıştır. İsterseniz yeniden program içerisinden oluşturun isteseniz .Aİ dosyalarınızı buraya aktarıp font yapın size kalmış Vektörel Çizimi Aktif Font Haline Getirme

Fontlab Ltd.
Bu mesajdan alıntı yap