vektörel fatura hakkında

Vektörel - vektörel fatura hakkında ...

vektörel fatura hakkında
kyzikos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kyzikos

Hiç Biri / İzmir

vektörel fatura hakkında

Alt 01-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ustalar Merhaba
Bir sorum var benim aslında sıkıntım...
Şimdi ben yeni bir site ve bu siteye bağlı olarak şahıs firması kurdum...
grafikerler.net ten çok yardım aldım kurumsal kimlik çalışmasından ve sonunda bitirdim gibi bir şey....
ancak fatura kısmında kafam karıştır......vektörel olarak indirdim düzenlemeyi falan yapıcam fakat bu şablonların içinde ki bilgileri falan değiştirmem sice sorun oalcak mı...ayrıca Ai de düzenlediğim faturalarımı normal olarak yani matbaada boş olarak bastırabilecekmiyim...malum fatura noları problem olmaz mı?
ayrıca burdaki vektörel faturaları kurumsal kiimlikteki antetli kağıtlarla birleştirsem olur sanırım dimi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aykut55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykut55(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam,

Sana tavsiyem; fatura, sevk. gibi maliyeli işleri bırak matbaalar yapsın. Senin için söylüyorum. Sıkıntı çıkmamasından dolayı.
Bu mesajdan alıntı yap
kyzikos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kyzikos

Hiç Biri / İzmir

Alt 02-04-2013 #3
Selam,

Sana tavsiyem; fatura, sevk. gibi maliyeli işleri bırak matbaalar yapsın. Senin için söylüyorum. Sıkıntı çıkmamasından dolayı.
eyvallah saolasın peki sonrasından nasıl olucak yani elimde koçanla faturalar olacak...lazer yazıcıdan nasıl alıcam çıktısını?? noktalı yazıcım yok
Bu mesajdan alıntı yap
aykut55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykut55(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2013 #4
eyvallah saolasın peki sonrasından nasıl olucak yani elimde koçanla faturalar olacak...lazer yazıcıdan nasıl alıcam çıktısını?? noktalı yazıcım yok
Çalışmayı matbaa yapsın, sonra çalışmayı al onlardan o şekil bire bir çıktı alırsın. Matbaaya verirken, bilgisayarda yazıcam dersen yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Yada deneme yanılma ile halletmeye çalış vektörel fatura hakkında
Bu mesajdan alıntı yap