Vektörel insan çizimi yardım

Vektörel - Vektörel insan çizimi yardım ...

Vektörel insan çizimi yardım
agdhll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agdhll

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 16-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bu sitede photoshop ile normal fotoğrafları vektörel hale getirmeyi öğrenmiştim. Ancak uzun zamandır ilgilenmediğim için unutmuşum ve burda vektörel çizimi öğrendiğim o yazıyı bulamıyorum Vektörel insan çizimi yardım( Bi bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?? Tek hatırladığım bi kaç defa duplicate layer yaparak her birine yüz,saç,göz,kaş gibi isimler verdiğimizdi ve zahmetli bi işti ancak çok zevkli geliyrdu bana.Vektörel insan çizimi yardım Acil yardımlarınızı bekliyorumVektörel insan çizimi yardım(

Bu sitede kimse yardım etmez mi yaaa 55 kişi görüntülemiş 1 kişi bile cevap yazmamış
:S Vektörel insan çizimi yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agdhll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agdhll

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya 1 insan cevap versin bariVektörel insan çizimi yardımVektörel insan çizimi yardımVektörel insan çizimi yardım
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 27-05-2011 #3
Resmi Vektör'e Dönüştürme "Live Trace"

bu olabilir mi?

imza >>>>>> 1 insan Vektörel insan çizimi yardım
Bu mesajdan alıntı yap