Vektörel İstek

Vektörel - Vektörel İstek ...

Vektörel İstek
ersaguncelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Vektörel İstek

Alt 30-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmanın biriyle yaptığım görüşme sonucu Lacoste yaka tşört, cepli iş pantolonu, önlük, işçi yeleği tasarımları istendi. Bana bu parçaların vektörleri lazım elinde olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 31-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Firmanın biriyle yaptığım görüşme sonucu Lacoste yaka tşört, cepli iş pantolonu, önlük, işçi yeleği tasarımları istendi. Bana bu parçaların vektörleri lazım elinde olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

elbisenin üstüne grafik farklı moda tasarımı farklıdır. değişik modelse vektörle olmaz ama var olan tasarımın renk düzenlemesini yapacaksanız. şirketten isteyip resim üstünde oynayın. yada hazır elbise vektörü alır değiştirirsiniz bilemem. işler böyle yürümüyor birde onun kalıbı olması gerekir. Çünkü iş elbiseleri üreten firmada çalıştım.
Bu mesajdan alıntı yap

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 09-05-2013 #3
elbisenin üstüne grafik farklı moda tasarımı farklıdır. değişik modelse vektörle olmaz ama var olan tasarımın renk düzenlemesini yapacaksanız. şirketten isteyip resim üstünde oynayın. yada hazır elbise vektörü alır değiştirirsiniz bilemem. işler böyle yürümüyor birde onun kalıbı olması gerekir. Çünkü iş elbiseleri üreten firmada çalıştım.
Biraz geç yanıtlıyorum ama cevabınız için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 09-05-2013 #4
birşey değil. şimdi yazımı okudumda karışık yazmışım sanki. umarım anlamışsınızdır
Bu mesajdan alıntı yap

ersaguncelebi

Grafiker / Antalya

Alt 10-05-2013 #5
sorun halledildi Vektörel İstek kıyafet firmasından örnek görselleri alıp üzerinde logonun yerleşeceği yerlere dair oynamalar yaptım tekrardan teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap