vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Sponsorlu Bağlantılar herkese iyi günler vektörel objeler varmış bu forumda ama ben nerden indirildiğini bilmiyorum kartvizit örnekleri filan yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk......

angelman_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelman_34

Baskıcı / İstanbul

Alt 20-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese iyi günler vektörel objeler varmış bu forumda ama ben nerden indirildiğini bilmiyorum kartvizit örnekleri filan yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asongur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asongur

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik depoda arama yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 21-03-2010 #3
herkese iyi günler vektörel objeler varmış bu forumda ama ben nerden indirildiğini bilmiyorum kartvizit örnekleri filan yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk...
Size de iyi günler. Yardımcı oluruz tabii ki. Ama sizin de bize yardımcı olmanızı umarak "Üyelik tarihinizin 11.05.2008 olmasına rağmen; bu süre zarfında neden hep soru sorma ihtiyacı duyup da cevap verme ihtiyacı duymadınız?" sorusuna cevap vermenizi istesem; sizin isteğinizden daha mı çok şey istemiş olurum?

Bkz.:

corel draw'da resim nasıl bölünür?
otomatik olarak birden fazla rengi değiştiremiyorum?
dairenin etrafına nesneleri otomatik olarak nasıl nasıl dizerim?
resmi bindirme paylı olarak nasıl bölebilirim?
coreldrawdaki gibi yazıyı resmin üstüne nasıl ortalaya bilirim?
marque tool ile seçtiğim alanı resmin üstüne otomatik olarak nasıl ortalarım?
yuvarlak objeleri yazının iç kenar kısımlarına simetrik olarak nasıl ortalarım?
coreldraw'da çarkıfelek nasıl yapa bilirim?
vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor?

Açtığınız konular (sorduğunuz sorular) ve üyelik tarihiniz (11.05.200vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,...
Böyle bir mesaj yazma ihtiyacını neden duyduğumun sebebini ise, ben siz sormadan söylemek isterim. Sebebi: Üyelik tarihiniz ve "vektörel objeler varmış bu forumda ama ben nerden indirildiğini bilmiyorum" tarzında bir soru kalıbınızın olması...

Bu mesajımı lütfen yanlış algılamayınız.
Şimdi; benim bu mesajım "size karşı yapılan bir saygısızlık" mıdır; yoksa üyelik tarihiniz baz alındığında sizin yöneltmiş olduğunuz soru "bize karşı yapılan bir haksızlık" mıdır?

Not: Saygısızlık olarak algılamamanızı temenni eder; öyle algılanmış ise de özür dilerim. Son olarak sorunuzun cevabı aşağıdadır, buyurun:

Grafikerler.Net > Grafi Depo > Vektörel

Buradan indirebilirsiniz. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
angelman_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelman_34

Baskıcı / İstanbul

Alt 06-04-2010 #4
ilk olarak şunu belirteyim yanlış anlamıyorum ama çok ince düşünüyorsunuz bazıları ustadır bazılarıda çırak vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, bir gün gelir bende size yardımcı olurum aşağıdaki belirttiğiniz yere giriyorum ama jpg gözüküyor çok zengin değilimvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, bedava vektöreller arıyorum..yardımcı olduğunuz için çok mersiii
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2010 #5
ilk olarak şunu belirteyim yanlış anlamıyorum ama çok ince düşünüyorsunuz bazıları ustadır bazılarıda çırak vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, bir gün gelir bende size yardımcı olurum aşağıdaki belirttiğiniz yere giriyorum ama jpg gözüküyor çok zengin değilimvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, bedava vektöreller arıyorum..yardımcı olduğunuz için çok mersiii
Chil_Play çook güzel bir şekilde göstermiş aslında, çook teşekkür ederiz.
Vektörel
Burdan indirecekleriniz ücretsiz ve vektöreldir.
Jpg olarak gördükleriniz ise sadece ön izlemedir, indirmeden önce neyi indireceğinizi görebilmeniz için...

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 07-04-2010 #6
Estağfurullah kardeşim. :angel: Yanlış anlamadığınız için ben teşekkür ederim. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,
"kurbaa" kullanıcı isimli arkadaşımızın da dediği gibi, o "jpg" şeklinde görünenler sadece önizlemedir. Yani örneğin; bir çocuk vektöreli aradığında, dosyayı indirip açtığın zaman içinden ne çıkacağını görmen içindir. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Yeterince açık ve net olabilmişsem ne mutlu bana. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,arty: Kolay gelsin kardeşim.
ÖNEMLİ NOT: "bir gün gelir bende size yardımcı olurum" ifadende de; beni yanlış anlaMAmakla yardım etmiş oldun zaten. Teşekkür ederim.

Chil_Play çook güzel bir şekilde göstermiş aslında, çook teşekkür ederiz.
Vektörel
Burdan indirecekleriniz ücretsiz ve vektöreldir.
Jpg olarak gördükleriniz ise sadece ön izlemedir, indirmeden önce neyi indireceğinizi görebilmeniz için...

Kolay gelsin...
Yahu ben sana ne diyeyim şimdi! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Sen söyle? :S:S:S
Klavyenin "d" tuşu basmıyor mu? :giggle: Koskoca(!) child_play'i "Chil_Play" yaptın ya! Helal olsun. :giggle:
Sen en iyisi bana Mustafa, hatta kısaca Musti de. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Eğer onu da yanlış ya da eksik yazarım diyosan, "Abi" de!.. :giggle: :rofl: Bakınız:
Yaşım her ne kadar orada 24 yazsa da 25'tir! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,
Sizinki henüz 21! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,Dvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,D Saygılar efendim. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,Dvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Koptum kurbiş yaa. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,D Canım kardeşim. :angel: Allah gönlüne göre versin, yüreğin gibi güzel şeyler senin olsun... (Son cümle "ne alaka" diye bir şey uyandırmasın kafanda. :giggle: İçimden geldi. :S :surprised: vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,arty: vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,artyvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Saygılar. :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2010 #7
Yaşım her ne kadar orada 24 yazsa da 25'tir! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,
Yaş takıntısı sadece bayanlarda olur sanırdım, yanılmışım vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,.
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #8
Yaş takıntısı sadece bayanlarda olur sanırdım, yanılmışım vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,.
::::::::vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,))))
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #9
Estağfurullah kardeşim. :angel: Yanlış anlamadığınız için ben teşekkür ederim. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,
"kurbaa" kullanıcı isimli arkadaşımızın da dediği gibi, o "jpg" şeklinde görünenler sadece önizlemedir. Yani örneğin; bir çocuk vektöreli aradığında, dosyayı indirip açtığın zaman içinden ne çıkacağını görmen içindir. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Yeterince açık ve net olabilmişsem ne mutlu bana. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,arty: Kolay gelsin kardeşim.
ÖNEMLİ NOT: "bir gün gelir bende size yardımcı olurum" ifadende de; beni yanlış anlaMAmakla yardım etmiş oldun zaten. Teşekkür ederim.

Yahu ben sana ne diyeyim şimdi! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Sen söyle? :S:S:S
Klavyenin "d" tuşu basmıyor mu? :giggle: Koskoca(!) child_play'i "Chil_Play" yaptın ya! Helal olsun. :giggle:
Sen en iyisi bana Mustafa, hatta kısaca Musti de. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Eğer onu da yanlış ya da eksik yazarım diyosan, "Abi" de!.. :giggle: :rofl: Bakınız:
Sizinki henüz 21! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,Dvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,D Saygılar efendim. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,Dvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Koptum kurbiş yaa. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,D Canım kardeşim. :angel: Allah gönlüne göre versin, yüreğin gibi güzel şeyler senin olsun... (Son cümle "ne alaka" diye bir şey uyandırmasın kafanda. :giggle: İçimden geldi. :S :surprised: vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,arty: vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,artyvektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Saygılar. :giggle:
Tamam abi yaa ne kızıyorsun:crying::crying::crying::crying:
Yaşım 21 diye, küçücüğüm diye eziyorsun zaten sürekli vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,

Senin yaşına ben takmasam, sen takıyorsun:rofl::rofl::rofl:
25 yaş sendromu da varmış demek:rofl::rofl::rofl:
Size söz verdim diye yine güzel yazıyorum, sen bide benim el yazımı, hiiç kullanmadığım harfleri bir bilsen... Doktor olacakmışım da olamamışım n'pim benim suçum mu? :rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 07-04-2010 #10
Bu takıntı değil aslında. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Daha önce "kurbaa" Hanım'la yaş konusunda böyle bir diyalog geçmişti aramızda. :giggle: Ona istinaden yazmıştım. Takıntım da yok yani :rofl::rofl: ama neyse konuyu dağıtmayalım. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,

Tamam abi yaa ne kızıyorsun:crying::crying::crying::crying:
Yaşım 21 diye, küçücüğüm diye eziyorsun zaten sürekli vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,

Senin yaşına ben takmasam, sen takıyorsun:rofl::rofl::rofl:
25 yaş sendromu da varmış demek:rofl::rofl::rofl:
Size söz verdim diye yine güzel yazıyorum, sen bide benim el yazımı, hiiç kullanmadığım harfleri bir bilsen... Doktor olacakmışım da olamamışım n'pim benim suçum mu? :rofl::rofl::rofl:
Bak yahu! Gerçekten de abi demiş. :giggle:
Canım kurbiş. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Abi demene gerek yok (hatta mümkünse deme) vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, O kadar büyük değilim ben! :surprised:
Ayrıca, güzel yazacaksın tabi! Bu aralar vakit yokluğundan fırsat bulamadım, üzerine düşemedim bu konunun. Ama gözümden kaçıyor sanma!
Yoksa...
:giggle: Evet yoksa önce kendimi(!), sonra seni forumdan uzaklaştırırım. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, (Nasıl yapacaksam bunu!!! vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,)
Bu bir tehdittir. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,1:vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,1:vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,arty:
Neyse... Şaka bir yana konuyu uzatmayayım da ayıp olmasın konu sahibine. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Bu, demek oluyor ki; cevap yazmayacağım bir dahaki mesajına. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Paylaşamadığın ne varsa gel Bla..Bla..'ya paylaşalım kozlarımızı. vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,, Hodrimeydan!
Saygılar DOKTOR Hanım. :giggle:vektörel objeler yada çizimler nerden indiriliyor,,,1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları