Vektörleri İzinsiz Kullanmak

Corel Draw - Vektörleri İzinsiz Kullanmak Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu uygun yere mi açtım bilmiyorum sizden yardım bir konuda danışmak istiyorum. Biz şimdi baskı işlemleri yapıyoruz kupa ve tişört baskısı ve bunlar malum satışa ...

dukkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dukkk

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu uygun yere mi açtım bilmiyorum sizden yardım bir konuda danışmak istiyorum. Biz şimdi baskı işlemleri yapıyoruz kupa ve tişört baskısı ve bunlar malum satışa çıkaracağız ve Free vectors, +85,000 files in .AI, .EPS, .SVG format. olan siteden bazı vektörleri indirdik ve kullandık.
Free oldugunu düşünüyorum çünkü indirme aşamasında hergani bir ücret istemiyr. Bu konuda için bir sıkıntı çıkarrmı bize acaba?
Bu konuda ne yapmak gerekiyor yardımcı olur musunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sonercetik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonercetik

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler keşke az bisey degiştirseydiniz ama bende ordan çekiyorum bazı tasarımları ama birebir yapmıyorum.Bir daha sizde dikkat etmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
dukkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dukkk

Grafiker / Ankara

Alt 27-01-2016 #3
En kotu ihtimal ne olabilir sizce mesela?
Ama zaten 2 tane kupa bastirdim sadece sorun yok Vektörleri İzinsiz Kullanmak
Bu mesajdan alıntı yap