Vendetta'nın Eşsiz Meyve Suları :)

Deneme Çalışmalar - Vendetta'nın Eşsiz Meyve Suları :) ...

Monored isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Monored

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 18-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öylesine yapmış oldğum meyve suyu reklam çalışmasıdır. Sizce Üsteki mi, yoksa alttaki çalışma mı daha iyi olmuş ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 18-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vanettanın v sinde zemin var, devamında yok. ne iş?
güzel olmuş. alttaki daha uygun.
Bu mesajdan alıntı yap

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2011 #3
Vendetta'nın V'si kendine has ve özel olduğu için zeminlidir. Yorum için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
oguzaybar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzaybar

Grafiker / İzmir

Alt 19-08-2011 #4
Öncelikle emeğine sağlık. Eleştirilere geçecek olursak;

Bir kaç tane stock fotoğraf kullanarak sağa sola serpiştirmişsin, üzerine de Vendetta ismini düz bir şekilde yazmışsın. Yani demek istediğim, stock fotoğrafları etkin bir biçimde kombinasyonlarla kullanman daha etkili olabilir. Ayrıca şu "....'dan daha fazlası" olayını da hiç anlamıyorum. Yani bir meyve suyundan daha fazlası ne olabilir ki ? Ben fazlasını değil meyve suyumu istiyorum, %100 meyvelerden üretilmiştir gibi bir vurgu daha etkili olur zannımca.
Bu mesajdan alıntı yap

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2011 #5
Öncelikle emeğine sağlık. Eleştirilere geçecek olursak;

Bir kaç tane stock fotoğraf kullanarak sağa sola serpiştirmişsin, üzerine de Vendetta ismini düz bir şekilde yazmışsın. Yani demek istediğim, stock fotoğrafları etkin bir biçimde kombinasyonlarla kullanman daha etkili olabilir. Ayrıca şu "....'dan daha fazlası" olayını da hiç anlamıyorum. Yani bir meyve suyundan daha fazlası ne olabilir ki ? Ben fazlasını değil meyve suyumu istiyorum, %100 meyvelerden üretilmiştir gibi bir vurgu daha etkili olur zannımca.
Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap