Venomous

Afiş Tasarımı - Venomous ...

Venomous
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Venomous

Alt 03-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tpografisi üzerinde daha uğraşmam gerek.

Venomous
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım bu şey hiç birşeye benzememiş bence senin biraz değil baya bi çalışmaya ihtiyacın var
Bu mesajdan alıntı yap
xavalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xavalon(45)

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2008 #3
Çalışma başlangıç olarak güzel başlamış. Fakat sonrasında biraz panik ve sıkıntı girince karışık bir hal almış. Fazlalıkları ayıklayıp tekrardan kurgula çalışmanı. İyi bir şey gelebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2008 #4
Arkadaşım bu şey hiç birşeye benzememiş bence senin biraz değil baya bi çalışmaya ihtiyacın var
birşeye benzememiş demek için neye benzetmeye çalıştığında önemli.. xavalonun da söylediği gibi bir miktarda sıkıntıya girilmiş sonlara doğru..ama eleştiri yapabilicek tipografi bilsine sahipsen ki öyle görünüyor fare kardeşten te görebilirmiyiz bir örnek?
Bu mesajdan alıntı yap

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #5
birşeye benzememiş demek için neye benzetmeye çalıştığında önemli.. xavalonun da söylediği gibi bir miktarda sıkıntıya girilmiş sonlara doğru..ama eleştiri yapabilicek tipografi bilsine sahipsen ki öyle görünüyor fare kardeşten te görebilirmiyiz bir örnek?
Elbette Görürsünüz Bir örnek
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2008 #6
Elbette Görürsünüz Bir örnek
İnşallahı maşallahı olmadan bekleriz efenim..
Bu mesajdan alıntı yap

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #7
İnşallahı maşallahı olmadan bekleriz efenim..
Venomous

Buyrun Size tipografi
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2008 #8
Buyurdum çalışmanaVenomous
Genel olarak aslında hoş sade bir aydınlanma durumu..Genel çerçeveler içinde tipografi tanımına uyan ama şahsi görüşümle simetrisi ve ''Tasarım Tasarı Tasarlamak'' ana temalı çalışmanda bir bütünlük göremiyorum..Bütünlükten kastım typografiyi en azından benimde takip ettiğim görsele de dayalı hale getirememiş olman..Evet derslerine çalışmış ve sanırım bunuda sunum halinde vermişssinki bu kadar çabuk ve başkasının konusu altında kendi çalışmanı bu olmamış al bunu, bu böyle yapılır mantığıyla yaptığın işin mantığı doğru uygulanışı yanlış diye eklemek isterim..
Kendi yaptığın işle yukarıdaki örnekle bağdaştırabildiğin 1 nokta varsa söyle..ki bende simetrisi kaçmış gayet sade ampul çalışman yerine daha çok tenrece tava kapak çalışmanı önermekten vazgeçeyim?
Bu mesajdan alıntı yap
xavalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xavalon(45)

Grafiker / İzmir

Alt 03-09-2008 #9
@pcfaresi
Çalışman konu itibari ile eski. Harflerden yada belli bir metinden obje oluşturma
artık sıradan bir tarz oldu. Keza Countryman'nin yaptığı tarz çalışmayla senin çalışman arasında hem konu hemde kurgu olarak ayrılıklar var. "Buyrun size tipografi" lafıda
pek mantıklı bir yaklaşım değil.

Bu sitede gerçekten yetenekli insanlar var. Ve çalışmaları amatörde yada başlangıç aşamasında da olsa geleceğin profesyonelleri olacaklar. Countryman'nin çalışmasında
bir yetenek, araştırma ve izleme var. En azından en yapmak istediğini biliyor. Ve gün
gelicek yapacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 04-09-2008 #10
Beğenen, beğenmeyen, bende bir şeyler olduğunu gören yada görmeyen atüm arkadaşlara teşekkürler. Ama sanırım pcfares, arkadaşım onun afiş bölümünde yayınladığı bir çalışmasına olumsuz yorum yapmamdan dolayı rövanş almak istediği düşüncesindeyim Venomous Yoksa herhangi bir çalışmada birşeyleri bişeylere benzetme ihtiyacı! bi anlam yada bi hikaye arama! Bilemiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
venomous

Kapat
Şifremi Unuttum?