Verdi Logo

Logo İstek - Verdi Logo Sponsorlu Bağlantılar Hotfile.com: One click file hosting: verdi.ai...

Verdi Logo
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Verdi Logo

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Verdi Logo
Hotfile.com: One click file hosting: verdi.ai
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

konvert34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konvert34

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm; bu logoya benimde ihtiyacım var logo,yu tekrar yükleyebilirmisiniz acaba, silinmiş hatası veriyor,da tşk...
Bu mesajdan alıntı yap
ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 02-07-2010 #3
İyi oldu..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 13-07-2010 #4
arkadasım logoyu tekrar yüklemiyorum. çünkü bu tür paylasımları cizdikten sonra genelde arsivleme aliskanliğim yok. zaten bir kac dakika alan şeyler için paylaşım yapmayı istemiorum acıkcası zor olanlar tamam da basit olanlari en azindan biraz caba göstererek cizmenizden yanayım. en azından eliniz tembelliğe alışmasın.
Bu mesajdan alıntı yap
konvert34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konvert34

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2010 #5
tavsiye icin tşk. alwaysbroker elimi tembellige alıştırmadım, üşenmedim cizdim logoyu ve belki başkalarınada lazım olur diye, Verdi | Brands of the World | Download vector logos and logotypes logoyu ekledim...
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 21-07-2010 #6
tavsiye icin tşk. alwaysbroker elimi tembellige alıştırmadım, üşenmedim cizdim logoyu ve belki başkalarınada lazım olur diye, Verdi | Brands of the World | Download vector logos and logotypes logoyu ekledim...
iyi yapmışsın. eline sağlık da benim gözümün içine sokmak için link verir gibi yazmanıza gerek yok. ben fikrimi soyledim zaten ve sözümü de her zaman savunuyorum. biraz çaba göstermekten kaçınıp forumlarda isteklerde bulunmak yerine biraz vakit ayırıp uğraşmak daha iyi. Unutma bir gün için avladığı balığı paylaşmak yerine insanları balık tutmayı öğrenmeye itmek daha faydalı. Bu logoyu da boş bir vaktimde rastladığım yardım için çizmiştim ama yine de ordada istek yapmak yerine biraz uğraşsanız daha az sürede elde edersiniz istediğinizi şeklinde sitemimi dile getirmiştim. size kolay gelsin iyi aksamlar.
Bu mesajdan alıntı yap