İş Veren arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - İş Veren arıyorum - İzmir ...

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Veren arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: photoshop, corel draw, 3d max, edius

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: işveren arıyorum, cesaretli, bildiğinden şaşmayan, yaratıcı tasarımlara meraklı, (bu arada cesaretli kelimesinin altını da çiziyorum bu niteliğe sahip olmayan beni rahatsız etmesin), yaptığı işin doğruluğuna inan ve müşteri istediği için bu huyundan vazgeçmeyen, reklamcılığın gereklerini yerine getirmek isteyen, tekrar sölüyorum cesareti olmayan bu ilana mesaj atmasın

not: özelden yada mail adresinden ulaşın telefonlara cevap vermiycem

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

İş Veren arıyorum - İzmirİş Veren arıyorum - İzmirİş Veren arıyorum - İzmirİş Veren arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2013 #3
ilanın geçerliliği bitmiştir ilgilenenlere tşk ederim