veri kurtarma

Windows - veri kurtarma ...

veri kurtarma

veri kurtarma

Alt 27-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ya arkadaşlar iki saat önce flash bellekteki tüm bilgileri sildim veri kurtarma

masa üstünden kes yapıp flash belleğe attım. flash bellektekinidi bu sefer sildim.. ve hiç bir veri kalmadı..ben flash bellekteki veya bilgisayarımdaki veriyi nasıl kurtarabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 27-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bellek in üstüne hiç bir dosya kayıt etmeden recovery my files programını bulun daha sonra bu program ile arattırın silinen dosyalar büyük olasılıkla çıkacaktır. Ancak çok önemli belgelerse veri kurtarma merkezleri var %80 lik bir garanti ile uygun fiyatlara verilerinizi kurtarabiliyorsunuz.

Kolay gelsin.
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-03-2008 #3
çok teşekkür ettim bi deneyim bakayım inşaallah kurtarırız veri kurtarma

gökhan kardeş şu an recovery my files programındayım. C'sürücüsünün içinden tarattırdım.. karşıma dosyalar çıktı. Bilgisayara nasıl yükleyebilirim..

yardımcı olursan sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 27-03-2008 #4
Program paralı satılan bir ürün diye hatırlıyorum bedava sürümünü bulursanız bulduğunuz belgelerin üstüne tıkladığınızda save yada save as çıkıyordu oradan kayıt edebiliyorsunuz. Ancak siz c sürüsünü tarattırmışsınız. Bellek i tarattırırsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum çünkü son işlem bellek üzerinden yapılarak silinmiş belgeler.

Programı çok uzun süredir kullanmıyorum hatırladıklarım yanlış olabilir veri kurtarma Kusuruma bakmayın hatırladığım kadarıyla size yardımcı olmaya çalıştım...

Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 27-03-2008 #5
çıkan dosyalar içinden lazım olan dosyaları seçin ardından save as ile dosyalarınızı kurtarın.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-03-2008 #6
arkadaşlar recovery my files activaiton için license Keyi bilen varmı ?

arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ettim.. Ben dosyaları buldum ama tek sıkıntım şimdi bilgisayara nasıl yüklücem veri kurtarma

Hakanın dediği gibi save as yapıyorum ama şifre istiyor..Yani gökhancım paralı senin dediğin gibi.. Neyse arkadaşlar ben bir yerlerden beleş bulmaya çalışayım..

Teşekkür ettim. Kibs

Beyler buldum..veri kurtarma Sonunda be..

size şifreleri veriyorum

[COLOR="Red"]Şifreler sizde kalsın illegal paylaşım yapmak yasaktır. Lütfen kurallarımızı okuyunuz.[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
kervan_63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kervan_63

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 25-11-2008 #7
emeğine sağlık teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
kervan_63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kervan_63

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 25-11-2008 #8
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kurtarma, kurtarma yardim, recovery my files, veri, veri kurtarma, veri kurtarma hakkinda, veri kurtarma programi