Veri Tabanı öğrencisiyim

Sonuçlanan İlanlar - Veri Tabanı öğrencisiyim Sponsorlu Bağlantılar Şehir: İzmir Program/Seviye: vb.net (iyi), office programları (iyi) vb.. İş deneyimi ve içeriği: Daha önce hiç çalışmadım. Açıklama: 2009 yılı tübitak ortaöğretim öğrencileri arası araştırma projeleri bölge yarışmasında ...

Veri Tabanı öğrencisiyim
gnrglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gnrglr

Hiç Biri / İzmir

Veri Tabanı öğrencisiyim

Alt 15-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye: vb.net (iyi), office programları (iyi) vb..

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce hiç çalışmadım.

Açıklama: 2009 yılı tübitak ortaöğretim öğrencileri arası araştırma projeleri bölge yarışmasında bilgisayar dalında ege bölge üçüncülüğü ödülüm bulunmaktadır.

İletişim bilgilerim: Bu siteden özel mesaj gönderirseniz iletişim kurabiliriz.

Yaz stajı için iş yeri arıyorum. Teşekkürler..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..