Veri tabanı yapma + Kurma

Web Tasarımı - Veri tabanı yapma + Kurma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben siteyi yapıp tasarlıyorum ancak veri tabanı hakkında hic birşey bilmiyorum ne yapma gerekli? Nasıl kuracam... Ve nasıl ögrencem......

okanil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okanil

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben siteyi yapıp tasarlıyorum ancak veri tabanı hakkında hic birşey bilmiyorum ne yapma gerekli? Nasıl kuracam... Ve nasıl ögrencem...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BlackShadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackShadow(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
PHP, MySQL ve Apache (Julie C. Meloni - ALFA YAYINLARI)

D&R lerde bu kitabı bulabilirsin. Fiyatı 30-35 TL sanırım. SQL komutlarını da gayet güzel anlatıyor. Ayrıca PHP ile dinamik sayfalar oluşturmana yardımcı olur.
Bu mesajdan alıntı yap
beyzade19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzade19

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-07-2009 #3
kitaba gerek yok temel de 4 tane sql kodu vardır insert delete select update bunları netten ararsan güzel dökümanlar var gerekirse e-book indirirsin
Bu mesajdan alıntı yap
slayt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slayt

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-07-2009 #4
Kolay Gelsin Veri tabanı kurabilmen için ilk önce wampserver adında bir program edineceksin. programı edindikten sonra bana özel mesaj yazar isen gerekli bilgiyi seninle paylaşabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap