Vesaire Vesaire

Sinema & Tiyatro - Vesaire Vesaire Sponsorlu Bağlantılar Türk Sineması'nın Usta Yönetmeni Tunç Başaran, 11 Nisanda Gösterime Girecek "Vesaire Vesaire" Adlı Filmle Beyazperdeye Veda Edecek. "Uçurtmayı Vurmasınlar" Ve"piano Piano Bacaksız" Filmlerinin Ödüllü Yönetmeni Tunç Başaran'ın Veda ...

Vesaire Vesaire

Vesaire Vesaire

Alt 10-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Vesaire Vesaire

Türk Sineması'nın Usta Yönetmeni Tunç Başaran, 11 Nisanda Gösterime Girecek "Vesaire Vesaire" Adlı Filmle Beyazperdeye Veda Edecek. "Uçurtmayı Vurmasınlar" Ve"piano Piano Bacaksız" Filmlerinin Ödüllü Yönetmeni Tunç Başaran'ın Veda Filmi "Vesaire Vesaire", 11 Nisanda Seyirciyle Buluşacak. Rutkay Aziz, Roksen Lülü, Bülent Kayabaş Ve Aliye Uzunatağan'ın Başrolünü Üstlendiği Film, Yaşlı Bir Yazar İle Flamenko Dans Öğrencisi Genç Bir Kız Arasındaki İmkansız Aşkı Anlatırken, Aynı Zamanda Tercihlerin Bazen İnsanlara Ait Olmadığını Da Sorguluyor.

Gösterim Tarihi: 11 Nisan 2008
Yönetmen: Tunç Başaran
Oyuncular: Bülent Kayabaş, Taner Barlas, Rutkay Aziz, Zeliha Sunal

Senaryo: Roksan Lülü, Orhan Lülü
Görüntü Yönetmeni: Alper Derli
Tür: Dram-Romantik

[YOUTUBE]cVmPkWCG4VA[/YOUTUBE]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kübütüs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kübütüs

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 25-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya rutkay aziz olmasaydı bu film de yada o kız...
rutkay aziz bi usta. bu film bittikten sonra üstad acaba, ne yaptım ben yahu demişmidir.
kız bi kere çok yapmacıktı baştan sona beni fitil etti.

eğer konu,aman bi kızın çocuksu aşkı yaşlı hasta ama kalemi kuvvetli bir yazara olan çocuksu, basit aşkıysa, evet bunu yapmışlar. ama yok yaşlı bir adama; hayatı sevdiren, yeniden yaşatan, hastalığını bile yendiren, genç bir sevgili, dokunaklı bir aşksa konu bunu yapamamışlar.
filim vasattı boş zamanda bile izlenilecek bir film değildi.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-04-2008 #3
Filmi henüz izlemedim. Bildigim kadari ile o kız aynı zamanda senaryonun yazarı...

(He he yukarda yazıyormus... pardon)
Bu arada hoşgeldin kübü Vesaire Vesaire
Bu mesajdan alıntı yap
kübütüs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kübütüs

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 26-04-2008 #4
Filmi henüz izlemedim. Bildigim kadari ile o kız aynı zamanda senaryonun yazarı...

(He he yukarda yazıyormus... pardon)
Bu arada hoşgeldin kübü Vesaire Vesaire
hoşbulduk nucat Vesaire Vesaire

o mu yazmış senaryoyu da, ona dikkat etmemiştim. bi hatun bu kadar mı çocuk olur beyazperde.com da bi eleştiri okumuştum
kız ilk okul piyeslerinde gibiydi diye Vesaire Vesaire hakikatende öyleydi ustaya yazık olmuş orda oynamasaydı bu filmde üzüldüm gerçektende Vesaire Vesaire
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2008 #5
paylaşımlar için teşekkürler Vesaire Vesaire)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tunc basaran, rutkay aziz, roksen lulu, piano piano bacaksiz, bulent kayabas, aliye uzunatagan, ucurtmayi vurmasinlar, vesaire vesaire

Kapat
Şifremi Unuttum?