Vichy - Dergi reklam tasarımı...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Vichy - Dergi reklam tasarımı... Sponsorlu Bağlantılar Bir dergi için hazırladığım A4 boyutunda reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza......

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir dergi için hazırladığım A4 boyutunda reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım fazla bilgi sahibi olamadığımdan eleştirecek bir nokta bulamıyorum ama beyaz alanın etrafına rahatsız etmeyecek derecede bir çerçeve yapılabilirdi yanda ki rengi tamamlayacak şekilde var yok arası bir çerçeve ayrıca daire içindeki yazılarıda yatırmana gerek yok bence Vichy - Dergi reklam tasarımı...

onun dışında mükemmeli yakalayabilmiş bir çalışma emeğine sağlık başarılar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #3
sanırım fazla bilgi sahibi olamadığımdan eleştirecek bir nokta bulamıyorum ama beyaz alanın etrafına rahatsız etmeyecek derecede bir çerçeve yapılabilirdi yanda ki rengi tamamlayacak şekilde var yok arası bir çerçeve ayrıca daire içindeki yazılarıda yatırmana gerek yok bence Vichy - Dergi reklam tasarımı...

onun dışında mükemmeli yakalayabilmiş bir çalışma emeğine sağlık başarılar diliyorum
Evet, dairelerin içindeki yazıları yatırmamam gerektiğini yeni fark ettim. Vichy - Dergi reklam tasarımı... Bu konudaki önerin için teşekkürler. Dikkate alacağım. Vichy - Dergi reklam tasarımı...
Sağdaki beyaz alanın ya da tasarımın tamamının çerçevesiz oluşu; yan sayfadaki tamamı zeminli haberden kaynaklanıyor. Tek başına kullanılsa, dediğin doğru. Vichy - Dergi reklam tasarımı... Öyle düşünülebilir, ama bahsettiğim gibi, yan tarafta koyu zeminli bir haber var.

Yorumun için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #4
eline sağlık Vichy - Dergi reklam tasarımı... musti...
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #5
eline sağlık Vichy - Dergi reklam tasarımı... musti...
Teşekkürler Meltem. Vichy - Dergi reklam tasarımı... Diline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 13-03-2010 #6
Ellerine sağlık gayet şık ve güzel olmuş özellikle sol taraf zemin çok tatlı duruyor birde sağda ürünlerin alttaki ikisi beyaz zeminden dolayı yaybolmuş kaybolacak gibi duruyo onlarada bakarsan gayet güzel ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #7
ürünlerin dairelere arasında kalan çizgilerin perspektifi ve uzunluğu bana itici geldi sanırım birde yazıdaki çevirme işlemiyle birleşince perspektif olarak baya sorun çıkarmış ortaya o köşeyle biraz ilgilenmen gerekiyor sanırım haricinde güzel görünüyor. birde diyorum ki acaba şu kurdele böyle değilde gerçek bir kurdele fotoğrafıyla daha mı şık olurdu? çok mu yapay kalmış sanki. emin olamadım.
Bu mesajdan alıntı yap

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #8
evet evet birde ürünerin kaybolma sorunu var alta şık bir gölge oluşturulması şart bence
Bu mesajdan alıntı yap

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 13-03-2010 #9
Ellerine sağlık gayet şık ve güzel olmuş özellikle sol taraf zemin çok tatlı duruyor birde sağda ürünlerin alttaki ikisi beyaz zeminden dolayı yaybolmuş kaybolacak gibi duruyo onlarada bakarsan gayet güzel ellerine sağlık
Beğenileriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim darkdevill. Tarafımca dikkate alınacaktır. Vichy - Dergi reklam tasarımı...

ürünlerin dairelere arasında kalan çizgilerin perspektifi ve uzunluğu bana itici geldi sanırım birde yazıdaki çevirme işlemiyle birleşince perspektif olarak baya sorun çıkarmış ortaya o köşeyle biraz ilgilenmen gerekiyor sanırım haricinde güzel görünüyor. birde diyorum ki acaba şu kurdele böyle değilde gerçek bir kurdele fotoğrafıyla daha mı şık olurdu? çok mu yapay kalmış sanki. emin olamadım. evet evet birde ürünerin kaybolma sorunu var alta şık bir gölge oluşturulması şart bence
Evet, yanlışlarımı görmemi sağladığınız için teşekkür ederim Müge. Bazen hatalarımızı kendimiz göremeyebiliyoruz. Vichy - Dergi reklam tasarımı... Bu da o durumlardan birisi benim için. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Uyarılarınız, hatırlatmalarınız, önerileriniz ve eleştirileriniz tarafımca dikkate alınacaktır. :angel: Yüreğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2010 #10
a aa adımı bildi Vichy - Dergi reklam tasarımı...
çalışmalarınız güzel beğeniyorum işlerinizi bu yaşadığınız sorun hepimizin zaman zaman başına gelen durum. başarılar (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları