video düzenleme

Yazılım Rehberi - video düzenleme Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar Ben düğün çekimleri yapıyorum yaptığım düğün çekimlerini bir fotografcıya hazırlatıyorum ben artık kendim yapmak istiyorum . hangi programı tavsiye edersiniz rahat kullanışlı . hatalı yerleri kesip ...

video düzenleme
antiservice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antiservice

Sanat Yn. / İzmir

video düzenleme

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar

Ben düğün çekimleri yapıyorum yaptığım düğün çekimlerini bir fotografcıya hazırlatıyorum

ben artık kendim yapmak istiyorum . hangi programı tavsiye edersiniz rahat kullanışlı . hatalı yerleri kesip silme font müzik ekleme gibi ve daha fazlası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

silvershadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silvershadow(35)

Hiç Biri / Kırklareli

Alt 08-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunun için corel video studio pro x2 yi kullanabilirsin. Kullanımı kolay basit ve içeriği zengindir. İşini görür. Daha profesyonel birşeyler arıyosan Adobe Premiere kullanmanı tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 12-07-2009 #3
Veya Sony Vegas Pro.
Bu mesajdan alıntı yap