video ekranda titremeler var :((

Edius - video ekranda titremeler var :(( ...

mikail27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikail27

Fotoğrafçı / İstanbul

Dosya19

Alt 19-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

slm arkadaşlar burdan herkese hayırlı ramazanlar dileyerek başlamak istiyorum arkadaşlar ben adobe premier kullanıyorum yapmış olduğum düğün videolarını dvd ye atığımda ekranda bazı yerlerde titremelerle karşılaşıyorum acaba bu titremeleri alabileceğim bir yöntem var mı videomu render yapıyorm dvd ye kayıt yaparken nero kullanıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kibele1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibele1907

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum effect panelinde anti-flicer diye bi effect var onu videona koyarak bi dene istersen...işine yarayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

mikail27

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-09-2011 #3
çok tşk ederim yardımların için kibele1907 ama effect için de bulamadım video ekranda titremeler var :((
Bu mesajdan alıntı yap
kibele1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibele1907

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-09-2011 #4
video filters'in içinde anti flicker benim versiyon edius 6.02 ama genelde hep aynı yerde olur. işini görür gibime geliyo.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 10-09-2011 #5
slm arkadaşlar burdan herkese hayırlı ramazanlar dileyerek başlamak istiyorum arkadaşlar ben adobe premier kullanıyorum yapmış olduğum düğün videolarını dvd ye atığımda ekranda bazı yerlerde titremelerle karşılaşıyorum acaba bu titremeleri alabileceğim bir yöntem var mı videomu render yapıyorm dvd ye kayıt yaparken nero kullanıyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :smile:
sanırım sorun tarama ayarları ile ilgili eğer hareketli görüntü işleyeceksen prograssive ( p ) slayt yapacaksan da interlance ( i ) kullanmalısın senin titremeler yatay olarak ve genelde dönüşlerde olması lazım buna interlance etkisi diyoruz export ederken proje ayarlarından prograssive yerine upper field yada lower field olarak seçip öyle bir dene bakalım olacakmı
Bu mesajdan alıntı yap

mikail27

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-09-2011 #6
POYRAZHAN Hocam ilgin için çok tşk ederim ben adobe premier cs5 kullanıyorum sorun daha acmak istedim projemi hazılayıp bitikten sonra pc de izlediğimde hiçbir gariplik yok ama dvd yazdığımda titremeler oluyor harekerli görünrü yapıyorum sorunu hala çözemedim araştırma içerisindeyim yardım edreseniz çok sevinirim işimi severek yapan biriyim şimdiden tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap

mikail27

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-09-2011 #7
video filters'in içinde anti flicker benim versiyon edius 6.02 ama genelde hep aynı yerde olur. Işini görür gibime geliyo.
KİBELE kardeşim ben adobe premier kullanıyorum video ekranda titremeler var :(( ama yardımların için çok tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap