Video ile ilgili

Web Tasarımı - Video ile ilgili ...

Video ile ilgili
veliaht41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Video ile ilgili

Alt 28-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar;

konu yeri tam olarak burasımı bulamadım ama bir sorum olacak.benim bir videom var ve onun altına aynı haberlerde ki gibi sağa doğru kayan haber şeridi eklemek istiyorum ve o şeridin içine yazı yazmak istiyorum bunu nasıl yaparım arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serinn

Grafiker / Ankara

Alt 28-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Arkadaşlar;

konu yeri tam olarak burasımı bulamadım ama bir sorum olacak.benim bir videom var ve onun altına aynı haberlerde ki gibi sağa doğru kayan haber şeridi eklemek istiyorum ve o şeridin içine yazı yazmak istiyorum bunu nasıl yaparım arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
bu linke bir bak istersen, jQuery kullanımı ile nette biraz araştırma yaparsan sorununu çözersin. Kolay gelsin

.......................................
Bu mesajdan alıntı yap
veliaht41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-09-2011 #3
baktım ama video ya haber şeridi ekleme ile ilgili yada ona benzer hiç bir şey yok.
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Bu mesajdan alıntı yap
hddntha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hddntha

Webmaster / Kahramanmaraş

Alt 30-09-2011 #5
konuyu biraz daha açar mısın, videoyu nerede kullanacaksın ona göre çözüm bulalım. bu söylediğini flash ile yapabilirsin ama biraz actionscript bilgisi ister =)
Bu mesajdan alıntı yap
seyrusefer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyrusefer(34)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 30-09-2011 #6
Sorunumuz tam olarak aynımıydı kestiremiyorum ama benim de böyle bir ihtiyacım olmuştu.

Movie Maker yardımıma koşmuştu. Videoyu ekleyip,altlarına metinleri ekledim. (Video kesitlerine göre metin uzunluğunu ayarlayak)

Metinlere "Çağdaş-Soluklaştırma" metin efektini uygulayınca kısmen istediğimi yapabilmiştim.

Xp'nin Movie Maker'ında daha kolaydı bu işlem ama Win 7 'de ancak bu yöntemi bulabildim.

Eminim daha profosyenel alternatifler vardır ama benim bildiğim kestirme yol bu olmuştu
Bu mesajdan alıntı yap