Video infografik - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Video infografik - Türkiye Geneli ...

cemkocabasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemkocabasa

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video infografik

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İleri düzey After Effects

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Bir elearning sitesi için elimizdeki verileri videoyla anlatmak istiyoruz. Elimizdeki veriler:

Bugüne kadar Toplam xxx Öğrencimiz ile...
xxx Canlı Ders saati gerçekleştirdik
xxx Rehberlik Saati gerçekleştirdik

gibi 7 cümle.

ilgilenenler portfolyo veya referanslarıyla birlikte eposta yoluyla iletişime geçsin. Çalışma bütçemiz bu çalışma için çok düşük ancak ileriye dönük yüksek bütçeli işlerimiz de olacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Video infografik - Türkiye Geneli - Video infografik - Türkiye Geneli ya da Video infografik - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Video infografik - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..