Video Kaydetme

After Effects - Video Kaydetme Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar after ıle hazırladıgım vıdeoları nasıl avi falan kaydetebılırım. flv veya flash projesı olarak kaydoluyor . swf kaydetme var baska da yok...

Video Kaydetme
shangai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shangai

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Video Kaydetme

Alt 24-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar after ıle hazırladıgım vıdeoları nasıl avi falan kaydetebılırım. flv veya flash projesı olarak kaydoluyor . swf kaydetme var baska da yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TahaYekeler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TahaYekeler

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben cs4 kullanıyorum ona göre anlatayım

Yukarıdan Composition tıklayacaksın açılan sekmeden Add to render queue'yi seçeceksin. Aşşağıda compositionların gözüktüğü yerde Render queue adında bi sekme daha gelecek. Orada Render Settings, Output Module seçeneklerinden videonun çıkış kalitesini formatını falan ayarlayabilirsin. Output To'dan da videonun hangi dizine çıkartılacağını ayarlayıp Render queue sekmesinin sağ üstündeki Render'e basarsan renderin başlamış olur Video Kaydetme
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-03-2011 #3
arkadaşım eğer codec sorunun varsa seçeneğin3 -4 ü geçmez ama codeck yüklersen direkt export seçeneğinden istediğin uzantılı kaydedebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap