Video kayıt problemi acil bi şekilde bakarsanız çok sevinirim

After Effects - Video kayıt problemi acil bi şekilde bakarsanız çok sevinirim ...

atanaz131 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atanaz131

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 26-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben videomu yapıorum efektini veriyorum videoyu kaydedidiyorum her neyse açıyorum izlerken kasıyor sonra şarkı bi yerde duruo sonra bi yerde devam ediyor yardım ederseniz çok sevinirim acil bir şekilde plus...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shanra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shanra

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
büyük ihtimalle export ederken uncompres avi olarak export ediyosundur, oda video nun boyutunu epeybi artırır, windows da oynatırken kasar, bu haliyle pek işine yaramaz yani.
Adobe media encoder ile convertliye bilirsin (mp4 ü tercih et), total video converter da kullanabilirsin veya direk after effectsin içinden add to render quin dedikten sonra format options dan, quick time ı seç codec ğinide h264 seçip öyle renderlıyabilirsin. büyük ihtimalle sorun çözülür.
Bu mesajdan alıntı yap
mustafa9227 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafa9227

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2012 #3
shanra'ya katılıyorum..eğer ekran kartın düşük özellikteysede yapar aynı sıkıntıyı dolayısıyla düşük kalite export almanda fayda var..
Bu mesajdan alıntı yap
magicque isimli Üye şimdilik offline konumundadır

magicque

Webmaster / Çanakkale

Alt 28-05-2012 #4
Aynı,sorun bendede var kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap