Video kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Video kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı - Türkiye Geneli ...

mustafaasahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafaasahin

Grafiker / İzmir

Alt 23-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı

Program/Seviye: Adobe photoshop,
Adobe premiere,
Adobe after effetcs,
Adobe illustrator,
Cinema 4d,
Boujou,
Edius,
Adobe flash.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Referans çalışmalarımdan bir kaçı aşağıdaki linkte mevcttur:

İşle ilgili açıklama: Profesyonel anlamda prodüksiyon hizmeti vermekteyim. 12 yıllık geçmişim ve kullandığım programlara hakimiyetim ile işlerinizi yüksek kalitede çıkaracak kapasitedeyim. İrtibatınız halinde daha detaylı bilgi verebilirim. Fiyatlarım uygundur ve işin kapasitesine göre değişmektedir.

E-posta:

Telefon: +9 0507 527 26 95
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Video kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı - Türkiye GeneliVideo kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı - Türkiye GeneliVideo kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı - Türkiye GeneliVideo kurgu montaj, 3D modelleme ve grafik tasarım yapımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap