Video kurgucu - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Video kurgucu - Türkiye Geneli ...

SARP MEDYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SARP MEDYA

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video kurgucu

Program/Seviye: Edius, FinalCut, Adobe Premiere Pro programlarından en az birini çok iyi kullanabilen ve artı olarak After Effect bilenler tercih edilecek

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çok farklı projelerimizde yer alacak genç, dinamik ve programları sorunsuz kullanabilen arkadaşlar arıyoruz. İşyerimiz Avrupa Yakasındadır.(Sarp Medya Grubu)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Video kurgucu - Türkiye GeneliVideo kurgucu - Türkiye GeneliVideo kurgucu - Türkiye GeneliVideo kurgucu - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
xgorsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xgorsel

Grafiker / Erzurum

Alt 06-07-2015 #3
mail gönderdim...
Bu mesajdan alıntı yap
omercesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omercesim(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2015 #4
Merhaba, mail gönderdim. Portfolyo ve özgeçmiş : https://slate.adobe.com/a/1PjOZ
Bu mesajdan alıntı yap
Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2015 #5
Verdiginiz ilana mi sayginiz yok, ilaniniza bakipta mail atanlara mi sayginiz yok anlamiyorum bir turlu, en azindan "aldik mailinizi tesekkur ederiz degerlendirip size geri donus yapacagiz" yazmak mi zor geliyor yoksa yazmaya deger mi gormuyorsunuz?

Ama pardon unutmusum siz isverensiniz degil mi bizlerde verdiginiz ilana ususen sinekleriz, sonucta siz lutfedip birimizi sececeksiniz, bizim icin zaman ayirip ilan bile vermissiniz, kusura bakmayin izin almadan sitem ettim size, vaktinizi caldim [tabi okumaya deger gorurseniz]
Bu mesajdan alıntı yap