Video kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Video kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Video kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Premiere, After Effect, Davinci, Redgiant Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Videolarınızı bana ulaştırdığınız anda size ...

kurgucum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurgucum

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır

Program/Seviye: Premiere, After Effect, Davinci, Redgiant

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Videolarınızı bana ulaştırdığınız anda size teslim edeceğim net tarihi söyler en profesyonel şekilde hazırlayıp uygun bir fiyata size sunarım

E-posta:

Telefon: 0546 970 84 66
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Video kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır - Türkiye GeneliVideo kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır - Türkiye GeneliVideo kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır - Türkiye GeneliVideo kurgularınız profesyonel olarak hazırlanır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kurgucum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurgucum

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 17-06-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap