Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli ...

MstDrsn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MstDrsn

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 19-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video Kurs Eğitimi

Program/Seviye: Photoshop:İleri Düzey

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar yakın zamanda grafik tablet alacağım kendi photoshop bilgi orta ama beni bir tasarımcı yapabilecek (Yani orta düzeyli logolar ve maskotlar) kadar yeterli eğitim seti istiyorum..Bunu sizde hazırlayabilirsiniz toplamada olabilir..

İstediklerim;

Eğitimi bitirdiğimde her şeyi yapabildiğim taktirde güzel tasarımlar yaptırabilecekcak kadar yeterli video..

Videoların eğitim düzeyi ileri olsun

Videolar HD Olmalı

Ve yeteri kadar bilgiyi içinde barındırma..Daha detay ve fiyat teklifi için mail atın..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli - Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli ya da Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli | Video Kurs Eğitimi - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap