Video Öncesi İntro Yaptırılıcak - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Video Öncesi İntro Yaptırılıcak - Türkiye Geneli ...

atakartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atakartal

Baskıcı / Bursa

Alt 02-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Video Öncesi İntro Yaptırılıcak

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba, yapılmasını istediğim şey video öncesi kullanıcağım max. 10-15 sn'lik intro. Sitem için yaptıracağım, site adresini ilgilenen arkadaşlara pm'leyebilirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Video Öncesi İntro Yaptırılıcak - Türkiye GeneliVideo Öncesi İntro Yaptırılıcak - Türkiye GeneliVideo Öncesi İntro Yaptırılıcak - Türkiye GeneliVideo Öncesi İntro Yaptırılıcak - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

eraybozkurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraybozkurt

Grafiker / Muğla

Alt 04-02-2014 #3
After Effects ile intro tasarımları yapmaktayım. Örnek çalışmamı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

beyingucutasari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyingucutasari

Grafiker / Antalya

Alt 07-02-2014 #4
Forum kurallarını okumalıyım ki link vermek yerine iş ilanına verilen telefon veya mail ile başvurmalıyım!

Tam adamina Catdin ben 80 gigabyte çasima taslakri hasirladim al sana bir tane müşterım ıcın yapdım örnek

http://youtu.be/NdJJDkjKE68
daha çok var .kasik kurmsal, anadolu halkca yada ülkücu yüreyi kabartan tarsadan tanişalim konuşualım ***
atakartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atakartal

Baskıcı / Bursa

Alt 11-02-2014 #5
İlanın geçerliliği bitmiştir.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-02-2014 #6
İlanın geçerliliği bitmiştir.
Hayırlısı olsun.