video sesinde mikrofondan dolayı cızırtı...

Edius - video sesinde mikrofondan dolayı cızırtı... ...

mrt.a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir düğün çekiminde mikrofon kablosunda sorun olmuş ses konpile cızırtılı sesi GoldWave programına attıgımda düzelir gibi oluyor ama kaydedemiyorum bu programı iyi kullanan biri yardımcı olursa sevinirim yada işimi görecek başka bir program önerirseniz sevinirim.

teekkürler.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bir düğün çekiminde mikrofon kablosunda sorun olmuş ses konpile cızırtılı sesi GoldWave programına attıgımda düzelir gibi oluyor ama kaydedemiyorum bu programı iyi kullanan biri yardımcı olursa sevinirim yada işimi görecek başka bir program önerirseniz sevinirim.

teekkürler.....
goldWave programı iyidir bukonuda, işini halletikten sonra programın sol üst koşesindeki file seçeneğine tıkla açılan pencereden save as şeçeneğine tıkla sonra açılacak olan pencereden dosya adı yazan yere dosyana vereceğin adı yaz onun altındaki kayıt türü yazan yerden de çıktı alacağın kayıt formatını seç ve ok de video sesinde mikrofondan dolayı cızırtı...

umarımişini görmüştür bu açıklama
Bu mesajdan alıntı yap

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-02-2011 #3
programda sesi düzgün bir şekilde dinliyorum ama o sekilde kaydettigimde yine aynı cızırtılı sesle kaydediyor ve birde şoyle bir durum var ilk defa bu programı kullanıyorum video yu atıp herhangi bir düzeltmede yapıyor diyilim video sesinde mikrofondan dolayı cızırtı... düzgün oynatıyor gibi geliyor ama yok abicim olmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 12-02-2011 #4
programda sesi düzgün bir şekilde dinliyorum ama o sekilde kaydettigimde yine aynı cızırtılı sesle kaydediyor ve birde şoyle bir durum var ilk defa bu programı kullanıyorum video yu atıp herhangi bir düzeltmede yapıyor diyilim video sesinde mikrofondan dolayı cızırtı... düzgün oynatıyor gibi geliyor ama yok abicim olmuyor
programda efeckt bölümündeki seçeneklerden biraz karıştır eğer olurda ses istediğin düzeyde olursa attığın efeckt e ok dersin birde öyle çıktı alırsın
Bu mesajdan alıntı yap

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-02-2011 #5
poyrazhan hocam Control penceresinden Balance: -100% tamamen kıstığımda cızırtıları pemizliyor ses düzeliyor ama ne yaptıysam olmuyor o haliyle kaydedemiyorum kaydettigim ses dosyası yine aynı bozuklukta hic işlem yapılmamış haliyle açılıyor
Bu mesajdan alıntı yap

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-02-2011 #6
pohrazhan bu kayıt olayının programın ilacı ile alakası olabilirmi benim program ilaçlı diyilvideo sesinde mikrofondan dolayı cızırtı...
Bu mesajdan alıntı yap

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-02-2011 #7
http://hotfile.com/dl/104493659/1a9d...0001).rar.html

SESİ BOZUK OLAN VİDEO NUN KISA Bİ PARÇASI GoldWave DA BİRDE SEN BAKARSAN SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER
Bu mesajdan alıntı yap