video sitesi

Web Tasarımı - video sitesi ...

video sitesi
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

video sitesi

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı beklerim
video sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Slayt alanı için arka plana hafif bir beyaz alan eklersen tasarımı tamamlar diye düşünüyorum. Bu şekilde etrafına şerit eklememen sanki tasarımda eksik bir yerler varmış yada tamamlanmamış gibi duruyor.

Menü kısmında kullandığın renk tonu gayet güzel ve uyumlu olmuş. Bu renk tonunu "Dizi, Film, Çocuk, Komik" alanına da uygularsan daha canlı durur. Şuan ki kullandığın renk tonu çok sönük durmuş.

En Çok İzlenenler ve En Son Eklenenlerde videolar çok fazla olmuş. Sayısını azaltıp altlarına biraz başlık eklersen hem incelemesi daha kolay olur hemde daha dikkat çekici olur video sitesi

Son olarak Alt Kısım (Footer) olayını da eklersen gayet iyi olacak. Sayfanın sonuna geldim, açıkcası bir şeyler bekliyordum video sitesi
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2012 #3
video sitesi

son halidir lütefen yorum yazınız

ayrıca MKeskinoglu çok teşekkür ederim beni aydınlattınız
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2012 #4
Slayt alanı için arka plana hafif bir beyaz alan eklersen tasarımı tamamlar diye düşünüyorum. Bu şekilde etrafına şerit eklememen sanki tasarımda eksik bir yerler varmış yada tamamlanmamış gibi duruyor.

Menü kısmında kullandığın renk tonu gayet güzel ve uyumlu olmuş. Bu renk tonunu "Dizi, Film, Çocuk, Komik" alanına da uygularsan daha canlı durur. Şuan ki kullandığın renk tonu çok sönük durmuş.

En Çok İzlenenler ve En Son Eklenenlerde videolar çok fazla olmuş. Sayısını azaltıp altlarına biraz başlık eklersen hem incelemesi daha kolay olur hemde daha dikkat çekici olur video sitesi

Son olarak Alt Kısım (Footer) olayını da eklersen gayet iyi olacak. Sayfanın sonuna geldim, açıkcası bir şeyler bekliyordum video sitesi
şimdi nasıl dedikleriniz yaptım bakar mısınız eksiklerimi söylerseniz seviniriz
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 03-07-2012 #5
Biraz daha toparlanma olmuş. Aslında şu şekilde yaparsak gezinmesi daha kolay olur. Normalde her bir kutuyu alt alta sıralamışsın. Bu da en alttaki en çok dikkat çekenler alanının popülaritesini azaltıyor. Sürekli aşağı aşağı inme yerine yan yana koyabilirsin.

Şu Şekilde, 4 kutucuk düşün 2 yan yana 2 alt alta.

1. Kutu (En Çok İzlenenler) - 2. Kutu (Yeni Eklenenler)
3. Kutu (Popüler Olanlar) - 4. Kutu (En Çok Dikkat Çekenler)

Her kutuda 6 video olsa olur. 3 yan 2 alt şeklinde.

Bu şekilde daha toplu olur.

Footer kısmı için biraz daha çalışmak lazım video sitesi

Uğraştıkça daha güzel olacaktır video sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
AlmilaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlmilaS

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #6
Genel olarak şık görünüyor elinize sağlık, evet MKeskinoğlu'nun tavsiyeleriyle görsel zenginleşmiş.
Başlıkların yanındaki Dizi, Film, Çocuk, KOmik bölümünün mavi zeminleri biraz simetri istiyor sanki, özellikle film-çocuk arasındaki açıklık gözüme battı. komik kategorisini de beyaz alanla sağa bloklayabilirsiniz. en üstteki"kategoriler, videolar..." mönüsüdeki yazılar sönük kalmış, hem yazı karakteri hem de rengi değişmeli bence. Başlık olarak Oscarlı / ödüllü filmeler de eklenebilir gibi, bu da biraz tüketici gözü yorumu olsun video sitesi tabi imkan varsa.
Kolaylıklar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2012 #7
video sitesi

son hali tam 1,5 gündür uğraşıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
duzgunozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duzgunozkan

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #8
Öncelikle merhaba,

Biz firmamız bünyesinde bir e ticaret portalı oluşturmak istiyoruz fakat arayüz tasarımını özel olarak yaptırıp kodlama kısmını bünyemizde yaptırmak istiyoruz.

Bununla ilgili ilgilenen arkadaşların fiyat aralığını öğrenebilir miyim?

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap