Video sunum - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Video sunum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Video sunum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Premier, iMovie, Adobe After Effects vey herhangi video edit programı çalışma mp4 veya avi- mpeg olabilir Çalışma Şartları: Yarım ...

cengizkus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengizkus(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Video sunum

Program/Seviye: Adobe Premier, iMovie, Adobe After Effects vey herhangi video edit programı çalışma mp4 veya avi- mpeg olabilir

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Basit bir seviyede belki iMovie'de bile olabilir. Şirket içi ödül töreninde kullanılacak video hazırlanması gerekiyor. Kişiye ait fotolar flaş patlamalı şekilde ekrana gelecek arkasından isimi gelecek ve küçük bir yazı gelecek. Bir süre ekranda duracak arkasından aynı şekilde diğer kişi gelecek çok büyük animasyona gerek yok

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Video sunum - Türkiye GeneliVideo sunum - Türkiye GeneliVideo sunum - Türkiye GeneliVideo sunum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
legolas1993 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legolas1993

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 01-02-2015 #3
İşinizi kısa bir süre içinde yapıp teslim edebilirim.... Ben sony vegas ile çalışmayı tercih ediyorum....
Flash effecti olarak alttaki linkteki arkadaşın kullandığını kullanabilirim eğer istiyorsanız.... Efectin gelmesi ile bi fotoğraf makinesi ses efecti koyabilirim ve böylece sizin istediğiniz yani flash patlamış gibi olur....

Ayrıntıları konuşmak isterseniz pm atabilirsiniz veya bu gmailden ulaşabilirsiniz....
aysegul__20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysegul__20

Grafiker / İzmir

video sunum

Alt 01-02-2015 #4
sizin için küçük bir çalışma hazırladım. e-mail attım. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap