video üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.

Edius - video üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, VA veya V kısmında timeline'daki bir video parçacığının üstüne koyulabilecek efektler arıyorum.Efekten kastım transitions değil.Yani fade in ve fade out gibi video başına sonuna eklenenleri demiyorum.Videonun üstüne ...

MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 04-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

VA veya V kısmında timeline'daki bir video parçacığının üstüne koyulabilecek efektler arıyorum.Efekten kastım transitions değil.Yani fade in ve fade out gibi video başına sonuna eklenenleri demiyorum.Videonun üstüne sürüklenip bırakılan efektlerden arıyorum. : -) Örnekvideo üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.ld Movie,Paper tarzında.EDIUS'ta çok az efek var ne yazık ki.Genel isim efekt değilde Video Filters sanırım.Telaffuzda yanlış yapmış olabilirim. : - )

Bir de Video Filters alt klasöründe Color Correction içindeki filtreleri (Color Wheel falan) kullanamıyorum.Hangi menüden detaylara bakabilirim acaba ?

Teşekkür ederim. : - )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 04-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

VA veya V kısmında timeline'daki bir video parçacığının üstüne koyulabilecek efektler arıyorum.Efekten kastım transitions değil.Yani fade in ve fade out gibi video başına sonuna eklenenleri demiyorum.Videonun üstüne sürüklenip bırakılan efektlerden arıyorum. : -) Örnekvideo üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.ld Movie,Paper tarzında.EDIUS'ta çok az efek var ne yazık ki.Genel isim efekt değilde Video Filters sanırım.Telaffuzda yanlış yapmış olabilirim. : - )

Bir de Video Filters alt klasöründe Color Correction içindeki filtreleri (Color Wheel falan) kullanamıyorum.Hangi menüden detaylara bakabilirim acaba ?

Teşekkür ederim. : - )
yanlış anlamadıysam sen arka planda kullanmak için hareketli backround arıyorsun doğru mu eğer öyle ise siteye yüklemiştim ben
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 05-05-2010 #3
Yok abi onlardan bolca upload etmiştin var arşivimde,sağolasın.Benim istediğim hani bir videonun üstüne bir filters sürükleyip bırakıyorsun ya,mesela suluboya ile çizilmiş gibi görünüyor veya sepya tonunda görüntüye dönüyor veya eski filmlerdeki çapaklar veya grenler oluşuyor.Onlardan istemiştim.Acaba nerede bulabilirim ki ? EDIUS'ta yüklü olarak gelen çok az filters varda.

Şu sitede;

http://www.kirmiziyakos.com/

üstte "reklam filmi" bölümü var ona tıkla.Çıkan reklam filmini sanki çizgi film olarak değilde,normal insanlar oynatarak çekmişler,sonra da kurguda üstüne filters döşemişler.Aynen öyle duruyor. : - ) Belki de gerçekten öyle yapmışlar.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 05-05-2010 #4
Yok abi onlardan bolca upload etmiştin var arşivimde,sağolasın.Benim istediğim hani bir videonun üstüne bir filters sürükleyip bırakıyorsun ya,mesela suluboya ile çizilmiş gibi görünüyor veya sepya tonunda görüntüye dönüyor veya eski filmlerdeki çapaklar veya grenler oluşuyor.Onlardan istemiştim.Acaba nerede bulabilirim ki ? EDIUS'ta yüklü olarak gelen çok az filters varda.

Şu sitede;

Akbank - Kırmızı'ya Koş!

üstte "reklam filmi" bölümü var ona tıkla.Çıkan reklam filmini sanki çizgi film olarak değilde,normal insanlar oynatarak çekmişler,sonra da kurguda üstüne filters döşemişler.Aynen öyle duruyor. : - ) Belki de gerçekten öyle yapmışlar.

senin bu dediğin filtrelerin hepsi edius da mevcut dostum. ben yeni dersi hazırladım o derste bu filtrelerle neler yapabileceğinizide detaylı şekilde anlatıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 05-05-2010 #5
oo iyiymiş o zaman.Bu güzel haber !

Çok teşekkür ederim abi.Pusudayız,bekliyoruz.Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 06-05-2010 #6
oo iyiymiş o zaman.Bu güzel haber !

Çok teşekkür ederim abi.Pusudayız,bekliyoruz.Emeğine sağlık.
sen diğer konuyu halledebildin mi
Bu mesajdan alıntı yap

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 06-05-2010 #7
sen diğer konuyu halledebildin mi
Ses efekt-goldwave konusu mu abi ?
Bu mesajdan alıntı yap
şima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

şima

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2010 #8
senin bu dediğin filtrelerin hepsi edius da mevcut dostum. ben yeni dersi hazırladım o derste bu filtrelerle neler yapabileceğinizide detaylı şekilde anlatıyorum
ne zaman ne zaman???video üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.video üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 06-05-2010 #9
Ses efekt-goldwave konusu mu abi ?
evet onu sordum
Bu mesajdan alıntı yap

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 06-05-2010 #10
ne zaman ne zaman???video üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.video üstüne koyulabilecek farklı efektler lazım.
sanırım 10 gün içerisinde koyarım siteye
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları