video yapmak için kullanacagım program tavsiyelerinizi beklıyorum şuan sony vegas kul

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - video yapmak için kullanacagım program tavsiyelerinizi beklıyorum şuan sony vegas kul ...

video yapmak için kullanacagım program tavsiyelerinizi beklıyorum şuan sony vegas kul
eluteybi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eluteybi

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

evet daha profösyönel kullanacagım bır vıdeo yapım programına ıhtıyacım var belkı grafıkle birebir uyuşmuyor ama belki bir duyumunuz olabılır suan sony vegas'ın son noktasındayım ama ısteklerımı karsılıyamıyor..!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

idgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idgen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorunuzun cevabı program için ödeyebileceğiniz miktara bağlı.. 95'den beri profesyönel olarak bir sürü program kullandım ancak genel olarak bu günlerde 'Adobe After Effects' kullanıyorum tavsiye ederim.. (Video, 3d, 2d....)
Bu mesajdan alıntı yap
eluteybi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eluteybi

Matbaacı / İstanbul

Alt 16-12-2010 #3
evet ama oda cok zor geldı bana gercı vegasta zor gelıyordu ama sımdı yuttuk afterden baska yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
idgen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idgen

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2010 #4
Alışana kadar her program ne yazık ki 'zor'... diğer programlar'da var tabiki ancak daha pahalılar (Autodesk firmasının). Bir de geçen hafta açık kaynak kodlu denedim bir tane CineFX diye.. Ancak tavsiyem After Effects'tir, ve sandığınız kadar zor değil, sadece değişik.. ücretsiz ingilizce tutorial / kurslar var interneten indirebileceğiniz yada takip edebileceğiniz.
Bu mesajdan alıntı yap